Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudok az...

Mit tegyek, ha nem tudok az alapanyagcserém felé menni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok annyit enni. A régi koplalások, stb miatt teljesen összeszűkült a gyomrom, és most rosszul vagyok, ha 1200 kcal felé kell mennem, mert nem bírja a gyomrom a mennyiséget, pedig az alapanyagcserém 1610 kcal.
2011. okt. 28. 23:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Szóval így, hogy nem tudok felé menni, a fogyókúrám is veszélyben van, nem?
2011. okt. 28. 23:20
 2/9 anonim ***** válasza:
: /
2011. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd hogy mennyi az alapanyagcseréd hanem hogy tényleg mennyit bírsz enni, nem tudom hogy hogy érted hogy veszélyben van e a fogyókúrád mert ha attól félsz hogy nem fogsz fogyni akkor attól ne félj mert biztos hogy fogsz. Ha nem bírsz többet enni akkor ne erőltesd mert nem használ!
2011. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Úgy értettem, hogy azt olvastam, megáll a fogyás, ha az alapanyagcsere alá megyek. De remélem nem fog, mert nem igazán tudok többet enni 1100 kcalnál.
2011. okt. 28. 23:39
 5/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nem hiszem hogy megállna, főleg hogy ha az alap 1600 te meg csak 1200-őt eszel akkor a tartalékból pótolja, az meg egynenlő a fogyással.
2011. okt. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bocs: egyenlő
2011. okt. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

bull.shit.

alapanyagcsere alatti fogyasztás koplalás, a szervezet pedig elég s.zarul reagál rá. ez tény, kész és pont. minél hosszabb ideig csinálod, annál több negatív hatás jön elő, izom vesztés és testzsírarány növekedés.

azt pedig teljesen megalapozatlannak nevezném, hogy a kívánt ételmennyiség felett megevett mennyiség "nem használ" a f.aszt nem: enni kell, energiára és tápanyagokra szükség van, baromira függetlenül attól, hogy valakinek már tönkre ment a gyomra, és alapvetően nem is kíván enni. rohadtul nem kívánás kérdése az egész.


Kérdező, még valami: tömegnövelőknek mint speciális élelmiszer kiegészítőknek igen magas tápanyag és energia tartalma van, ha valaki nem tud már többet enni, gyakran iszik ilyen termékeket.

2011. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szükség van energiára persze, csak épp nem a 3szoros mennyiségből fogja nyerni az ember a napi energiáját, másként nem lennének elhízott emberek.
2011. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: túl nagy a "jólét".

de most komolyan, ""-jelek nélkül.

2011. okt. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!