Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerül elérnem az álomsúl...

Így sikerül elérnem az álomsúlyomat?

Figyelt kérdés

Sikeresen életmódot váltottam. Mellőzöm a szénhidrátokat, sokszor eszem keveset egy nap, rengeteget iszom és hat után nem eszem. (amit egyáltalán nem nehéz betartanom, illetve a hétvégéket kivéve kilenckor már megyek aludni)

nagyon elégedett vagyok eddig magammal, mivel még sosem határoztam el így magam. Eddig kicsivel több mint két hete csinálom ezt torna nélkül, de mától elkezdek tornázni is, ami napi 1 óra mozgás lesz - gyorsgyaloglás, de keményen. A legnagyobb álmom az lenne, ha sikerülne heti 1 kilót leadnom. Többet nem szeretnék. Szerintetek ezt így sikerül elérnem? Úgy számoltam, hogy ez 4 hónap alatt 16 kiló, ha jól csinálok mindent. Ez még az egészséges tartományba tartozik? Csak mert nem akarok túl soktól megszabadulni rövid időn belül, de szeretnék csini lenni. Az egészséges életmódot és sportot pedig a dogyás után is alkalmazni szeretném. :)

Azért lenne fontos ez a 4 hónap, mivel akkor elutazom küldöldre rokonokhoz akik régen láttak, és addigra szeretném ha látszódna az eredmény. Olyan jólesne, ha megdicsérnének.

Szerintetek Karácsonyra is látható lesz már a változás?? 16L kezdősúlyom 76 kiló molt, magasság 160-5 között.


2011. okt. 23. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ezt így tartani tudod, akkor biztos, hogy fogsz fogyni. Lehet, hogy néha csak 0,5kg-t, lehet hogy lesz, mikor kg nincs változás, de a ruháidon akkor is látni fogod, hogy fogysz. Lényeg, hogy csináld, hidd el, lesz eredménye:)
2011. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jól esik, hogy ilyet írsz!! :) Most nagyon kitartó vagyok, az sem tántorít el, ha nem lesz kg-ban változás, nagyrészben úgyis a tükörre koncetrálok és a ruháimra. :) Ezt így kitűztem magamnak, hogy a legjobb a heti 1 kg lenne, de ha nem jön össze, az sem világvége. :)

Ami az igazat illeti, most nagyon eltaláltam amit csinálok. Hatkor eszem utoljára, akkor valami lightosat (általában fehérje/tojás/túró és sok zöldség) Már látszódik amúgy a külsőmön a változás, főleg a hasamon. Olyan jólesik, hogy dícsérnek. :) Kg-ban szerintem max 1-2 kg, de akkor is nagyon örülök neki és nem akarom elsietni. :)

2011. okt. 23. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!