Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kefirt, gyümölcsöt, zöldséget...

Kefirt, gyümölcsöt, zöldséget bármikor lehet enni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, sőt ha együtt eszed, akkor még be is fosol!
2009. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jót nevettem az elős válaszon. :D

De a kérdésre felelve, azért nem teljesen. A kefír sztem oké, de pl nem tanácso este 10 táján banánnal, szőlővel, őszibarackkal, szilvával, édesebb naranccsal, vagy mandarinnal tömni magad. Ami mehet az az eper, cseresznye, alma, főleg a zöld, grépfruit, málna, szeder és ehhez hasonló kevésbé kalóriadús gyümik. A többit hagyd délelőttre.

Zöldségből ugyebár a burgonya nyilván nem jó, de a borsót és kukoricát sem javaslom már késő este. Paradicsom, paprika, retek, uborka, répa, saláta, káposzta stb mehet este is.

2009. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kefír, nyers zöldség mehet bármikor, de gyümit max kora délutánig :)
2009. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én nem nevettem jót az első válaszolón mert kreténség, biztos nem fosok bee amikor alapból 5 naponta járok wc-re és sosincs hasmenésem!
2009. máj. 4. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!