Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt rakottkrumpli?

Diéta alatt rakottkrumpli?

Figyelt kérdés

Anyukám épp rakottkrumplit csinál. Ehetek belőle?

165cm / 52kg vagyok ( nem vagyok kövér, de csinosodni szeretnék egyes teületeken, ezért diétázok)


2011. okt. 15. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ehetsz.


De ne haragudj, elég rossz módszert választottál. A magasságodhoz a súlyod tökéletes. Ha csinosodni szeretnél, akkor ne fogyózz, attól ugyanis csinosabb nem leszel, csak vékonyabb, hanem tornázz, izmosíts!

2011. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a hasamon és az oldalamon van 1 kis felesleg ! ezt csak diétával tudom leadni
2011. okt. 15. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kívánod akkor persze hogy ehetsz...én imádom a rakottkrumplit:) Ha mégsem ennéd meg küld el nekem a részed :D
2011. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megértelek, van hogy valaki azt mondja, hogy magasság/testsúlyodhoz képest kizárt hogy zsír legyen rajtad, de közbe mégis- én is ilyen vagyok. Ennek oka hogy nagy lehet a testzsírszázalékod, így elképzelhető hogy egy ideális sőly mellett is van rajtad pl annyi felesleg hogy meg tudod markolni az oldaladon hasadon. Asszem az angol az ilyen testalkatot skinnyfat- nek nevezi. Én is hasonló vagyok, de már egy hónapja diétázok, baromira nem érdekel hány kiló vagyok csak az hogy szálkás legyek mint az atom minél kevesebb zsírral.
2011. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

és megerősítést kérsz ahhoz, hogy ehetsz-e?


nő/lány vagy? akkor legyen rajtad némi zsír, egy női test nagyobb zsírraktárakkal rendelkezik mint egy férfi test. ha meg komolyan gondolod a diétát, akkor úgyis a csirkerizsből csinálsz rendszert, nem a rakottkrumpliból, egy alkalom semmit nem befolyásol.

2011. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!