Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs kedve valakinek eljárni-...

Nincs kedve valakinek eljárni-a velem futni?

Figyelt kérdés
Kispesten nem járna el velem valaki futni?Nem vagyok nagy futó mert asztmás vagyok de már igazán ba..tat hogy 30 kiló felesleg van rajtam és leszeretnék fogyni
2011. okt. 8. 22:37
 1/8 A kérdező kommentje:

bocsi elírtam


Nincs kedve valakinek eljárni velem futni?

2011. okt. 8. 22:38
 2/8 anonim ***** válasza:

Sem asztmával, sem 30 kiló felesleggel nem lehet futni. Felejtsd el. Megfulladsz, de ha mégsem, tönkremennek az izületeid.

Úszni járj, az jót tesz a tüdődnek, és kíméli az izületeket.

2011. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok úszni:(
2011. okt. 8. 23:04
 4/8 anonim ***** válasza:
hülyeség osztálytársam azstmás és röpizek versenyszerűen! anyám por allergiás és van baja szívének is és maratont fut. Én elmegyek veled szívesen egy kicsit messzebb lakom,de megoldható:)
2011. okt. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Merre fele laksz?
2011. okt. 8. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Érd:)
2011. okt. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uhh az messze van:)
2011. okt. 9. 00:20
 8/8 anonim ***** válasza:

ha fogyni szeretnél, szerintem először csak gyors sétákat tegyél. ha a kaját is visszafogod, eleinte azzal is nagyon sokat fogsz fogyni :) aztán ha lement rólad 15-20 kg, akkor biztos meg is fog állni egy kicsit, és akkor jól fog jönni, hogy rákapcsolhatsz a futásra :)

de tényleg ne tedd tönkre magad. rajtam 7 kg felesleg volt, és majd belehaltam 5 km-be, azt hittem ez természetes. most meg vékonyabban olyan gyorsan lefutom, hogy sose hittem volna, hogy ez lehetséges. ennyit számít a túlsúly, szóval vigyázz magadra :)

2011. okt. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!