Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok csípőből fogyni?

Miért nem tudok csípőből fogyni?

Figyelt kérdés
már vagy 3hónapja fogyókúrázom. nem szabályos diétát csinálok mert nem tudom megállni néha hogy ne egyek.így vannak időszakok amikor eszek édességet vagy kenyeret. ez alatt a 3hónap alatt sikerült leadnom 8-9 kilót. 166centimhez 70kg voltam.most vagyok olyan 61-62. igazából még olyan 3-4kilót szertnék fogyni. viszont mindenhonnan fogytam. főleg a combomból és a fenekemből de még a hasamból is. viszont a csípőmből nemtudok.és alapból széles csípőm van, de nem csak csont van ott. hogy tudhatnék még onnan fogyni? légyszi segítsetek. 17/L
2011. okt. 7. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

hogy melyik testtájról, milyen mértékben használja el a zsírt a szervezet, tulajdonképpen genetika kérdése, és egyénfüggő.

elméletileg olyat tudsz csinálni, hogy lecsökkented a testzsírodat, nőknél azért van tartalék. lecsökkented addig, amíg már a csípődön is "megfelelő". ekkorra nyilván már a karodon, lábadon melleden akár túl vékony is leszel. de ez nem olyan nagy gáz, mert ezeken a részeken (kivéve a mell) izmok is vannak, amiknek változik a mérete. tehát ha úgy látod jónak, a combodat, karodat (de az egész lábat, feneket, hasat-hátat) megerősítheted, a szükséges mértékben növelheted.

2011. okt. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem tévedek, ezt a kérdést már tegnap is föltetted :)

Írtuk, hogy nincs helyi fogyás, és az, hogy honnan fogysz, az genetika, de ha tovább folytatod a diétád, valószínű, hogy fogsz a csípődből is fogyni:)

attól függetlenül ha hulla hopp karikázol, vagy csípőtwisterezel, az sose árt :)

2011. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!