Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kalória számolgatással...

Ha kalória számolgatással fogyok, azt sokan miért nevezik koplalásnak? Valahol el kell kezdni azt a kalóriadeficitet.

Figyelt kérdés

Reggelim 1 szelet! tk. toast kenyér egy főtt tojással, vagy 2-3 szelet parizerrel,vagy kenőmájassal megkenve, szendvicsnek. A tízórai ugyanez.

Ebédre csak az adott mennyiség felét eszem meg, általában "második" van, tehát nem leves.De ez bármi, hol husos, hol tésztás, hol főzelékes. Amit épp otthonra főztem. A másik felét 3-4 között eszem meg, utána viszont már nincs étel, csak sok folyadék, max. egy joghurt.

Pár nap után már este nem is kívánom a kaját, inkább nasinak eszem a joghurtot is.

Húst pedig nem akarok vacsira enni, mert nem akarok izom által ugyanilyen széles maradni, most 65 kiló vagyok és duci, újra 58 akarok lenni, és derékra vékony, tehát a hájt akarom h lemenjen, nem izmot akarok. 58 kilósan is haza bírtam vinni a bevásárló táskát, most sem kell több.

2-3 litert iszok naponta, sok gyógynövényes teát, 2-3 naponta mozgok, Rréka, Zumba, Bicajozás, futás, felváltva. Igyekszem 1200 kalória alatt maradni, mert ezzel lesz kalóriadeficitem a normál értékemhez képest.

Eltértem picit a főkérdéstől, de 2-3 hónap alatt ugye le lehet fogyni így 8-10 kilót?

Kérem a testépítős válaszokat, hogy vegyék figyelembe, egy családanyáról van szó, tehát nem izmot akarok, csak ugyanilyen testet, mindenhol 5-10 cm-rel kisebb változatban.


2011. okt. 4. 10:13
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
csirkemellel. hmm mákos csirek. én ma curry fűszerrel készítettem, faja lett.
2011. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!