Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mennyit kéne...

Mit gondoltok, mennyit kéne fogynom, hogyan és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, 179 cm, és sajnos nagyon kövér, 86 kg. Mennyit kellene fogynom és hogyan, mennyi idő alatt, hogy ideális testsúlyom legyen?

Kérlek segítsetek nekem!


2011. szept. 27. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem max 10 kg-t, és ha ennyit, akkor az kb. 10 hét.

hogyan? [link] olvasd el ezt, meg ennek a többi részét, meg úgy az egész blogot, és akkor feltárul előtted egy olyan világ, ahol nemcsak 10 kiló leadása lehet a cél, hanem futóversenyek, közösség, sportos testalkat, edzések, jaa és csajozás mert aki írja a blogot nemkicsit szexmániás :D:D

2011. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 okoska31 ***** válasza:

írd inkább tovább a blogodat.


10 kilót 10 hét alatt fogyni túl gyors, biztosan visszaszedi. Ráadásul egy 16 éves, fejlődésben lévő fiúról beszélünk.

Mit csinálj?

Mozogj rendszeresen - nem hirtelen 2-3 hetet, aztán nagy szünet, hanem inkább hetente 2-3szor, de azt folyamatosan.

Próbáld meg kerülni a vegyszerrel telített kajákat, gyorséttermeket, tejtermékeket, élesztőt. Keress helyettesítő ételeket. Nem én írtam, használom én is, ezért jó szívvel ajánlom: www.regeneralo.hu

2011. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lol, nem én írom a blogot :D a srácnak nincs szüksége rá, hogy a gyk-n fényezze önmagát, épp elég dolga van szerintem azzal a 10-20 csajjal, akit épp most fogyaszt le, plusz a futások megszervezésével, stb... de te tudod :D
2011. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt életmódváltásra van szükség! Ha pár hetes nagyon intenzív fogyókurát csinálsz, akkor fenn áll a veszélye hogy később nem fogod tudni tartani az elért súlyt. Meg kell reformálnod a táplálkozásodat, egészséges ételeket enni kerülni a szemeteket, és hozzá kell szokni a rendszeres sporthoz! Nem muszáj minden egyből gyorsan, fokozatosan csináld mind az étkezi szokásaid megváltoztatását, mind a rendszeres sportolás életed részévé tevését! Okvetlen szükséges a szigorúbb diéta is mert anélkül nem lehet fogyni, de azok egy másfél hónapnál tovább ne tartsanak, utána vegyél vissza normális étkezésre de mellette a sport ugyanúgy megmarad, a szemét kaja ugyanúgy mellőzve, egézségesen egyél. Így tartós lesz a súlycsökkenés, nem fogod visszaszedni, tartós változás kulcsa az ÉLETMÓDVÁLTÁS!
2011. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fúú ez a blog nagyon agybeteg! Így belebonyolódni az életbe...szegénykém...
2011. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!