Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van akinél bevált az otthoni...

Van akinél bevált az otthoni tekercselős karcsúsítás?

Figyelt kérdés

Karcsúsító gél+masszázs olaj- macerka, majd gél és fóliás tekercselés?

Az érdekelne, hogy karcsúsít-e láthatóan néhány alkalom, és hogy tartós-e az eredmény megfelelő mozgás és étrend mellett?


2011. szept. 24. 08:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki nem próbálta még?
2011. szept. 24. 19:31
 2/4 anonim ***** válasza:
egészen biztos, hogy próbálták. csak nem biztos, hogy be tudják kapcsolni a számító gépet, és ezért ők nem tudnak írni. ami érdekes, hogy Te írni-olvasni is tudsz, és a számítógépet is kezeled. ez feltételez egy intelligencia szintet, és nem várná az ember, hogy ilyen ésszel komolyan pácolni akarnád magad.
2011. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan fura a stílusod Aczél, megint nem tiszta hogy mire célzol, a narancsbőr masszírozása és pácolása elég drága dolog, ha valaki eljár kezeltetni, én csak azért kérdezem, hogy hatásos lehet-e ez, ha nem professzionális szalonokba megyek, hanem otthon próbálom meg
2011. szept. 24. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:

nem, elvi okoknál fogva nem lehet hatásos. a narancsbőr zsír, végső állapotában pedig helyi gyulladás, most képzeld el az afrikaiakat, ha csak úgy ki lehetne masszírozni a maradék zsírjukat. felhördülnének nem kicsit.


masszírozással meg krémekkel a bőrön lehet segíteni, ez szerintem már igazolt dolog, krém felszívódik, masszírozás pedig serkenti a véráramlást. de ettől még a bőr alatt a zsír ott fog maradni. elvileg általános testzsír csökkentés és izomzat növelés oldaná meg a problémát. de ezt is csak olyanoktól tudom, akiknek ezt mondták, így ettek és edzettek, és nem meglepő módon javult majd eltűnt ez a dolog. mert már nem volt rajtuk annyi zsír, hogy ilyen lehessen, pláne nem az izom-arányhoz képest. ezek a zsír és izom arányok akkor játszanak szerepet, amikor valaki fogja magát, és a világ legegészségesebb módján leadja a zsírját (lefogy), nem fogyókúrával, nem hízik vissza, de izomzata gyakorlatilag nincs, és még a kevés zsírral a testén is löttyedt, narancsbőrös. ezért írom, hogy edzés nagyon fontos ez esetben is.


és akkor én nagyon sok mindent itt összefoglaltam, sok sok írás anyagot amit olvastam, meséltek stb. ezt hasonlítsd össze egy gyorspáccal. remélem nagyjából érzed, hogy a testednek nagyobb ellenállása van a külvilággal szemben, mint hogy csak így kívülről olyan alapvető dolgokat lehessen manipulálni, mint a zsírrétege.


a poén: egyszer egy ilyen kezelést "bónuszbrigád" olcsón reklámozó oldal nyilvános fórumán felvetettem, hogy hát ugye a tudomány állása szerint nincsen helyi zsírégetés, elvileg nem működhet ez a dolog mert a zsírréteg.. tralalala tralala.. és válaszul ajánlottak egy lelki gyakorlatot, mert a módszer működik, viszont nekem milyen jót tenne. lehet nem nagy poén, én csak néztem itt a tudomány és az emberi test-ismeret viharában.

2011. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!