Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Irnátok nekem fogyókurás...

Irnátok nekem fogyókurás étrendet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:

reggeli viszonylag gyors ch, például teljes kiőrlésű kenyér, vagy zabpehely és gyors fehérje.

ezt követően 4-5 étkezés, amely sok fehérjét és zöldséget tartalmaz minimális ch-val.

Lefekvés előtt pedig sovány túró és lenmagolaj.

A napi chd ne haladja meg a 150g ot, de mivel azt se írtad hány kiló vagy ... ez kb egy 70-80 kg os nőre vonatkozik.

A fehérjéd pedig a (testsúlykg*3,5) gramm legyen. ( 70 kg nál ez 245 g.

2011. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Lefekvés előtt pedig sovány túró és lenmagolaj."


kóstolta már ezt valaki? nah jó étvágyat hozzá annak aki írta.

[link]


itt vannak mintaétrendek, mindenféle igényre :D

2011. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lenmagolaj szerintem kifejezetten finom. Elsőre nekem se tetszett, de amikor már 4-5 este eszed simán jó :) És fontos hogy hideg legyen! Melegen ehetetlen.
2011. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

[link]

[link]

[link]

[link]


Ne legyél lusta elolvasni. :))) Nekem bejött.

2011. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó nagyon jó...
2011. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Tudatos táplálkozás... Vannak benne értelmes dolgok, de összességében akkora baromságot írt le aki készítette, hogy az első oldal után tovább se olvastam.

430g ch 78 kg os nőnek a fogyás érdekében? MI????? Azzal aztán életbe nem fog fogyni... 160 g fehérje az izomfejlődéshez? max 1 80 kg os embernek...

A mintaétrendek meg már önmagukban hülyeségek 1 mert szar az étrend, 2 mert még amit Ő írt alap feltételeknek sem felel meg. Mind1 nem ragozom aki hülyeséget akar csinálni az csinálja, én személy szerint biztos, hogy nem csinálnám.

2011. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én foglalkozom szabadidőmben étrend összeállítással.

priv.

2011. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyel ami jolesik csak szamold a kaloriat. Ha nem halalod tul a napi 2500 kaloriat akkor jo uton haladsz.


Este 6 utan probalj meg ne zabalni, max salata sovany turo vagy parolt zoldseget

2011. szept. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!