Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van közületek olyan, aki...

Van közületek olyan, aki annyit fogyott, hogy sokkolta ismerőseit?

Figyelt kérdés
170 cm 72 kiló vagyok,de 12 kilót le kell adnom :/ nem nézek ki annyinak,mert egyenletesen oszlik el rajtam,de engem szörnyen idegesít,hogy milyen vagyok.Mit csináljak?Aki sokat fogyott,az mit csinált?heti 5x 1óra zumba elég lesz?+45perc mire suliba odaérek gyalog+2x 45 perc tornaóra + 45perc mire hazaérek,szerintetek az ér valamit,mármint a sok séta?meg van 1 gondom:a kis mell,tehát ha netán 12 kgt lefogyok totál el fog tünni :/ 15/L
2011. szept. 10. 23:03
 1/10 A kérdező kommentje:
na elfelejtettem,hogy aki sokat fogyott,azokkal a fiúk,hogy viselkedtek,akik régen leszólták?Meglepődtek,hogy jól néztek ki?
2011. szept. 10. 23:07
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Persze, a mozgás nagyon hasznos. Az étkezés átalakításával (ha tervben van) légy nagyon óvatos. Kamaszként nem veszélytelen a fogyókúra.
2011. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy eltűntek a melleim.
2011. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tetro ***** válasza:
100%
104ről fogytam 72re három hónap alatt. nekem a hájam tűnt el, meg a hatalmas fejem. sokkoltam az ismerősöket. mikor bemutatkoztam, hogy hello én vagyok az, nem ismersz meg? :D
2011. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én hasonló adatokkal rendelkeztem fél éve kb, kicsit magasabb vagyok, és jelenleg 60 kiló. és akik eddig nem bírtak, ezután sem fognak, ezt garantálom neked. :) amúgy pedig 60 kilósan még nem leszel olyan vékony, hogy feltűnően vékony legyél. átlagos szép kislány leszel, ha tudsz öltözködni, de semmi extra. mert nem csak ezen múlik. ha van önbizalmad, jó dumád, ha nyílt vagy és közvetlen, akkor 60 kilósan imádni fog mindenki. ha nem vagy az, akkor nem fog változni semmi, le se fog szarni senki.

bocs, de ez az én személyes tapasztalatom.

de hogy valami pozitívat is írjak, és egymilliárdszor jobban érzem magam. Végre S-es pólókat vehetek, fantasztikusan áll rajtam a farmer, nem hisztirohammal végződik minden vásárlás és... és tetszem magamnak. és van önbizalmam, jó kedvem. ez a legfontosabb.

2011. szept. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
amúgy én napi 1-2 órát bicikliztem vagy lépcsőzőgépeztem, mostanában 1 órát szoktam megállás nélkül futni (régen sosem hittem volna, hogy ez lehetséges, de mégis. :) sokat javult az erőlétem.) és 1200-1500 körüli kajaadagok, egészséges kajákból.
2011. szept. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Velem megtortent 8 evvel ezelott, hogy 14 kilotol szabadultam meg. (Addig mindig is kis duci voltam.)A kornyezetembe mindenkit ledobbentettem, mindenkitol azt hallottam, h de jol nezek ki, milyen csinos vagyok stb.. Nagyon jol esett. (Ja igen azota is tartom a sulyom. :) )

Azt tudni kell, h nagyon tetszett 1 fiu, de o csak baratkent tekintett ram. (Ja es nem a fiu miatt fogytam le,hanem sajat magamert.) Mindig is problemam volt ducin, h mit vegyek fel, semmibe se ereztem jol magam. A lefogyasom ota ilyen gondjaim nincsenek. :) Ja es a lefogyasom utan a srac nagyon probalkozott nalam, de csak azt mondtam neki, bocsi de en csak baratkent tekintek rad. :) Amugy meg etrend valtoztatassal es sporttal fogytam le. Azota is egeszseges eletmodon vagyok es sportolok. Szoval hajra, megeri, h jol erezd magad a borodbe. ja es ne dietazz!

2011. szept. 11. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
En 3 eve fogytam le 96-rol 70kg-ra ez elegge meglepte ismeroseimet :)
2011. szept. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egyenletesen oszlik el rajtad, meg nem látszik, akkor biztos, hogy nem kell 12kg-ot fogynod, mert valószínűleg azért akarsz ennyit fogyni, hogy a súlyod közelebb legyen ahhoz, h 5-össel kezdődjön. Kezdj egészségesen étkezni, sportolj sokat, észre fogod venni mikor tetszel magadnak és másoknak is, és utána már elég ha súlyt tartasz. Amúgy a te korodbeli fiúk még elég idióták ezen a téren, szóval nem tudom hogy reagálnak. Én anno gimi utolsó évében/éveiben fogytam elég sokat, akkor annyit vettem észre, hogy valószínűleg nem tudatosan, de sokkal jobban odafigyeltek arra, amit mondtam, figyelmesebbek lettek.
2011. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
az asszony lefogyta a fele súlyát másfél év alatt. nem ilyen 12 kilócskákat... két éve tartja a súlyát.
2011. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!