Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm 70 kg vagyok és fogyni...

170 cm 70 kg vagyok és fogyni szeretnék 13/F. Tippek, hogy hogyan?

Figyelt kérdés
Eddig vizilabdáztam 2 évet de úgy tűnt,hogy hízok semmint fogyok,de az izmaim kemények a felső testemen mégis felé levan rakódva a zsír így nem látszik.Az étkezésem elég rendszertelen mert akkor ettem amikor ráértem ugyanis csak annyi időre mentem haza,hogy aludhassak.Már nem sportolok igazából semmit de most úgy tűnik se nem híztam se nem fogytam.Mit tegyek ez ellen ?Fusssak vagy mit csináljak?
2011. szept. 1. 23:02
 1/6 WhiteLabel ***** válasza:

a futás jó, persze megfelelő fehérje diéta mellett.

Később (idősebb korodban 18felett) már lehet szedni gyógynövény alapú zsírégetőket, de ezeket 13évesen még fölösleges..

2011. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ideális testsúly: magasság-100

Szerintem nem lehetsz dagadt..:)

2011. szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem is igazából a súly a baj, bár az is lehetne kevesebb hanem a centik.
2011. szept. 1. 23:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok tippeket adni hogyan agyjam le a kilókat mert ezen a téren azért eléggé tudatlan vagyok.
2011. szept. 2. 12:39
 5/6 anonim válasza:
kezdj el kondizni és próbálj meg kevesebb szénhidráttartalmú kaját enni.
2011. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az ideális Testsúlyod 67 kg lenne. Persze ez attól is függ, hogy milyen az izomfelépítésed! Szerintem semmi szükség fogynod, főleg, hogy 15-16 évesen fogsz megnyúlni, és jóval magasabb leszel. Egyébként sport terén én biztos, hogy olyan sportot választanék, ahol sok ember van körülöttem és jó a társaság. Én konkrétan röpizek meg kosarazok... De régen fociztam is. :)


17/L

2011. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!