Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyáék elakarnak vinni orvosho...

Anyáék elakarnak vinni orvoshoz! Help mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval. Az utóbbi időben fogytam egy pár kilót koplalással (?). Ez nálam azt jelenti, hogy kábé olyan 11 óra fele reggelizek egy bögre/tányér müzlit. Anya később megcsinálja az ebédet, amiből nem eszek, csak olyan 4 órakor. És direkt hagyok valamennyit a tányéromon, hogy miért, azt már én sem értem. És csak egyszer szedek mindig, megtudom állni hogy ne egyek többet. Ennyit eszek egy nap. Ha nagyon éhes vagyok akkor 17:45-kor eszek egy joghurtot (diétásat). Szóval leadtam így pár kilót, most vagyok kb. 160 cm és 38 kiló (jobb napokon 37). Egyébként vékonynak mondanak, de nem vagyok az szerintem "annyira". Anya folyton gebének nevez, és azt mondta ha nem kezdek el sürgősen ZABÁLNI, akkor elvisz orvoshoz! Először orvos, ahol inyjekciókat adnak, meg gyógyszereket, amitől enni fogok, aztán pszihológushoz!! Nagyon félek kérlek segítsetek nem akarok dokit! Hogy aztán korházba küldjön és felhízlaljanak...És aki azt írja hogy hízzak hogy anya ne vigyen el dokihoz, azt nem szeretném, mivel nagyon nem akarok hízni...Nem vagyok "csontsovány" higyétek el tudom hogy nézek ki...Teljesen normális az alkatom, talán egy kicsit az alatt, de EGYÁLTALÁN nem vészes! Higyetek nekem kérlek! Szóval mit tegyek?

13 éves lány


2011. szept. 1. 19:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Anyukádnak már régen el kellett vinnie orvoshoz. Az, hogy ilyen testsúly mellett koplalsz, már komoly betegség, még akkor is, ha nem látod be.
2011. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Az egyik valaszolo jol irta, meny nyugodtan orvoshoz, ha nincs bajod ugysem kell korhazba menned! Bar sajnalom de en is ugy latom hogy vannak problemaid es ez betegseg, nem szimpla fogyokura, az etelhez valo hozzaallasodon is latszik,(És direkt hagyok valamennyit a tányéromon, hogy miért, azt már en sem tudom) hat ez nem egeszseges!

Es igen sovany vagy, sajnalom!:(

2011. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ha rákeresel itt a neten az ideális testsúlyra, akkor megtalálod, hogy neked 57 kg-nak kellene lenned. De ha még az a vékonyabb fajta vagy is, akkor is legalább az 50 kg-t el kellene érned.
2011. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
Az anorexiások is váltig bizonygatják, hogy nem soványak! Fontos, hogy meghízz, még ha te nem is látod, milyen vékony vagy!! De ha esetleg képet feltennél..
2011. szept. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 bix ***** válasza:

tutira veheted hogy az orvos hormontartalmú gyógyszereket fog felírni, és 50-55 kiló alatt nem fogsz megállni. ez fix. gebe vagy, így a menstruációd se jön meg, a pubertáson se fogsz "átesni" később meg verhetnéd a fejed a falba hogy hova jutottál ha nem halnál meg huszonharminc évesen.


gratulálok ön igazán kimerítette a hüly& tini fogalmát. jó hízást

2011. szept. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Sziasztok, előszöris köszönöm hogy nem üvöltöttétek le a fejemet, mert én azt vártam. Másodszoris szerintem normális az alkatom, na jó talán az alatt egy kicsivel. Lehet hogy vékon vagyok, lehet, de biztos nem annyira mint egy anorexiás!Na mindegy. Ma majdnem sírógörcsöt kaptam, mert az egyik fiú osztálytársam ledagizott...Szerintetek csak "udvarlásból" mondta? Azt szokták általában a fiúk...És 55 kilósra hízzak?? Micsoda??!! Most is épphogy csak vékony vagyok, és szerintem ha felszednék egy 17 kilót, tuti zsírdisznó lennék...(aki kb. 160 centi és kg. 55 kg kérlek ne haragudjon, lehet hogy rajta több az izom szóval előre is bocsánat)
2011. szept. 2. 15:25
 17/28 anonim ***** válasza:
Menstruálsz? Mert ha igen, akkor nincs gond.
2011. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Bár még akkor se eszel eleget...
2011. szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ha 45 és 50 kg között tartanád a súlyod, akkor szép karcsú lennél de nem betegesen sovány. (Még a 45 is kevés, de legalább nem annyira beteges). Megpróbálhatnál valami egészséges étrendet összeállítani magadnak sok zöldséggel, gyümölccsel, teljes kiőrlésű gabonákkal, egy kis fehérjével. De normális kalóriamennyiséggel, amennyire szüksége van a szervezetednek. Már a neten is nagyon sok infót találhatsz erről. Mellette meg sportolhatnál valamit és akkor formásabb leszel.

Aki kórosan sovány, az legalább annyira nem szép, mint aki el van hízva és egyik sem egészséges. Te már tényleg betegesen sovány lehetsz.

2011. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Akkor mi a tökömnek dagizott le?? Ha egyszer mindenki azt mondja hogy betegesen sovány vagyok??!! (szerintem nem betegesen de mindegy hagyok) Amúgy nem jött meg 3 hónapja..
2011. szept. 2. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!