Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyáék elakarnak vinni orvosho...

Anyáék elakarnak vinni orvoshoz! Help mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval. Az utóbbi időben fogytam egy pár kilót koplalással (?). Ez nálam azt jelenti, hogy kábé olyan 11 óra fele reggelizek egy bögre/tányér müzlit. Anya később megcsinálja az ebédet, amiből nem eszek, csak olyan 4 órakor. És direkt hagyok valamennyit a tányéromon, hogy miért, azt már én sem értem. És csak egyszer szedek mindig, megtudom állni hogy ne egyek többet. Ennyit eszek egy nap. Ha nagyon éhes vagyok akkor 17:45-kor eszek egy joghurtot (diétásat). Szóval leadtam így pár kilót, most vagyok kb. 160 cm és 38 kiló (jobb napokon 37). Egyébként vékonynak mondanak, de nem vagyok az szerintem "annyira". Anya folyton gebének nevez, és azt mondta ha nem kezdek el sürgősen ZABÁLNI, akkor elvisz orvoshoz! Először orvos, ahol inyjekciókat adnak, meg gyógyszereket, amitől enni fogok, aztán pszihológushoz!! Nagyon félek kérlek segítsetek nem akarok dokit! Hogy aztán korházba küldjön és felhízlaljanak...És aki azt írja hogy hízzak hogy anya ne vigyen el dokihoz, azt nem szeretném, mivel nagyon nem akarok hízni...Nem vagyok "csontsovány" higyétek el tudom hogy nézek ki...Teljesen normális az alkatom, talán egy kicsit az alatt, de EGYÁLTALÁN nem vészes! Higyetek nekem kérlek! Szóval mit tegyek?

13 éves lány


2011. szept. 1. 19:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
38kg vagy? Ez vagy kamu vagy tenyleg nagy a baj....En szemely szerint az elsore tippelek...
2011. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Drága 13 éves nagylány, az iskolatáskát el bírod még vinni a buszmegállóig? Édesanyádnak meg azt üzenem, hogy ilyen esetben nem fenyegetőzni kell, hanem cselekedni, de sürgősen.
2011. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nyugodtan a dokihoz,majd ő megnézi,hogy egészséges vagy-e. Ha igen akkor nem fog csak az anyád kérésére kórházba küldeni. (a 160 centihez a 38 kiló nem kicsit soványka hanem tényleg gebe. Nem tudom minek diétázol,amit elmondtál az nem elég. Nemfogsz menstruálni, nem lesz melled....)
2011. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Neked eszedbe se szabadna jutnia, hogy akármennyit is fogyj! Márpedig szavaidból kiindulva máson nem jár az eszed egész nap, csak ezen!

Ha az én lányom lenne ilyen sovány, akarata ellenére is kórházba küldeném. Egyébként most 9 éves és 28 kiló, olyan 130 centi körüli lehet. Úgyhogy kicsit hasonlítsd össze magaddal, ő egy normális súlyú gyerek, és mindössze 10 kiló van köztetek (vedd számba az ő magasságát is)!!!


Ja és ha így folytatod, ne csodálkozz azon, hogy majd nem lehet gyereked. A túlzásba vitt fogyókúra első "áldozata" a reprodukciós szerv. Úgy fogsz majd kinézni, mint egy kislány...

2011. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

38 kg az nagyon nagyon nagyon kevés..


Kezdj el enni, de ne így hanem rendesen reggelizz, ebéd, vacsi. Fogyni (amire neked semmi szükséged!) nem koplalással kell, hanem egészséges táplálkozással, és sporttal. Nagyon nagy károkat fogsz magadban tenni ha ezt igy folytatod

2011. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Fake.
2011. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Én is elvinnélek orvoshoz, ha a lányom lennél és 160 cmhez 38 kg...Ez azért elég durva.
2011. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam egy anorexiást a halál torkában... haja, foga kihullott, rohadásszaga volt, de még mindig azt hajtogatta, hogy ő milyen kövér...
2011. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Anyud helyében én már RÉG elvittelek volna orvoshoz. Mit vár, h meghalj? Mert ebből az lesz.


És igen, kórházba kerülhetsz, és ott felhizlalnak - reméljük. Tudod, az anorexia nagyon súlyos betegség, bele is halhatsz, és kijönni belőle pokol nehéz. Először a testképedet kéne rendbe tenni, mert hiába erősítenek fel, amint kijössz, visszaeshetsz. :( Sz.r dolog, és nincs megállás belőle - vagyis van, de húzós dolog.


Nagyon sajnálom, de a te érdekedben jó lenne, ha édesanyád nem b.szná tovább az eget, hanem elvinne orvoshoz.

2011. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ja, és nem tudom, egyes nagyokosok minek írogatják be, h kamu, mert sajnos nem az. Manapság egyre több kislány lesz anorexiás/bulimiás a hülye divatnak - vagy egyéb okoknak - köszönhetően.
2011. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!