Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mik azok a technikák amelyekke...

Mik azok a technikák amelyekkel könnyebb a fogyás?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok, mint például:

Többször megrágott kaja


És persze mellette a mozgás!!!


2011. aug. 30. 23:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

bix, kis trükköket amiket írtál :D

házi praktikák :)

2011. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mi a baj a szexszel? Boldoggá tesz, nem sütivel vígasztalod magad, növeli az önbizalmat, szebbnek látod magad, javítja a közérzetet, erősíti az immunrendszert, kisebb eséllyel kapsz el betegségeket. Valamint fogyaszt is, igaz, minimálisan, évente kb. 1 kilót lehet vele fogyni.
2011. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 bix ***** válasza:
a szex elég általános mozgásforma. jó az kiegészítőnek de mondjuk egy intervallumos futást nem vált le, nomeg a "mint egy fadarab az avarban" póz nem túl hatékony:D
2011. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

ide is bemásolom =) :így fogyózz!

1) számold ki mennyi a napi anyagcseréd (google)

2) vonj ki belőle 100 kalóriát!

3) egyél napi ennyit

4) sportolj sokat, és egyél sok fehérjét (túró, sovány húsok, tojás fehérje)

5) délelőtti órákban fogyassz szénhidrátot

6) ebédelj főt ételt ( itt megtudod kérdezni hogy melyik ételnek mennyi a kalória tartalma, de a leghíresebbeknek fent van a neten is)

7) a müzli és a zabkása kiváló reggeli

8) igyál sok teát ha megéhezel, természetesen édesítővel, így érzel egy finom ízt és mégsem vittél be kalóriát, sőt vannak fogyasztó teák, pl a bodzavirág tea

9) nem muszáj kitiltanod a csokoládét, csak figyelj hogy ne lépd át a kalória határod

10)gyümölcsökből 2-3 at naponta, de az a legjobb ha egy paradicsomot rágcsálsz el, a szőlőben és a banánban sok kalória van nagyon

11) ne éheztesd magad , ha ma még ehetsz akkor egyél is

12) ne egyél oylat aminek nem tudod a kalóriáját (pl 7day)

13) egyél napi 5x, és általában egy adag folyékony étel:250ml, és egy adag szilárd étel:250 g , ez másképp van pl mikor valaki rántotthúst eszik mert akkor egy adag 175g..és persze mindig mérd le mennyit eszel



amm én olyan trükköt csinálok hogy mindent édesítőzök...pl natur joghurtot veszek és abba édesítő és fahéj .. meg ha az 5 étkezésem kívül megéhezem teázok...

2011. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
utolsó ne terjeszd már a hülyeséget légyszi mindenhol! Attól függetlenül, hogy a tanácsaid 80%-ával egyet értek, kérlek senki alá ne add a lovat egy olyan tanáccsal, hogy egyen kevesebbet, mint az alapanyagcseréje! Tudod, az alapanyagcsere az a minimális mennyiség, ami az életbenmaradáshoz KELL, és aki hosszútávon alatta eszik, nagyon rá fog ...ni.
2011. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 bix ***** válasza:

100 kcal minusz az semmi. többet tévedsz egy nap ennél ha grammozva számolsz is. simán a "mérési" hibahatáron van...

én pl mindig 100-asra kerekítem a napi véget, mert egyszerűen mérhetetlen minden termék vagy összetevő, pl két hete poénból lemértem a ripszropsz nevű rizses puffasztott csodát, 100 g egy adag, 345 kcal a zacskó szerint. ehhez képest viszont 5 zacskóból az átlag 110 g volt. az 10% difi ami egy zacskónál már 34 kcal, mivel tömegeléskor megeszek pl ebből 3 at... az már eleve egy százas. és akkor még hol van a többi kaja...

2011. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
1.nek meg,aki a szexet írta igaza van! Egésznap a szerelmeddel vagy mehettek együtt intervall futni:D és akkor sem arra gondolsz,h mit zabálsz
2011. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

14 évesen menjek aztán k*rasam meg magam?

Amúgy köszi :)

2011. szept. 1. 04:59
 19/21 anonim ***** válasza:

eddig a korodat sem írtad le, így nem lehet fogyásról pontosan beszélni.

14 évesen ne, várj még pár évet! :))

2011. szept. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ANNAK AKI AZT HISZI HOGY MEGHALTAM ÜZENEM:::ÉLEK!! senki nem hal meg ha fogyókúra alatt kevesebbet eszik..nekem pl 1300 kalóriával sikerült lefogynom most többet eszek mert lefogytam ..fokozatosan álltam vissza és a fogyás sikeres volt pedig fél évig kevesebbet ettem... egy két hónapot mindenki kibír kevesebb kalóriával.. 100 kalória amm sem sok .. egy banán...2-3 alma .. egy tányér húsleves..egy joghurt ...ez egyáltalán nem oylan sok hogy valaki éhen haljon
2011. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!