Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyi kcal, sok egy 14...

Ez mennyi kcal, sok egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Reggeli: fél langaló tejföllel (3 adagba)

Ebéd: merőkanálnyi borsó főzelék pár darab virslivel és egy szelet kenyérrel

Uzsonna: 2 joghurt (2 külön időpont)

Vacsora: 2 kisebb szelet kenyér vajjal zala hússal melegszendvicsként

(160-61 cm vagyok és 57-60 kg)


2011. aug. 29. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó :) De azért mozogj is mellé. Biciklizés, nagy sétálgatások a barátnőkkel, görkorizás... Minden sport amit szeretsz, és ami közben jól szórakozol. Az adatokból kiindulva pedig szerintem csinos lehetsz.

20/l

2011. aug. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szoktam barinőkkel sétálni, korizni egyedül is és most majd beakarom a futást is vinni az életembe.
2011. aug. 29. 23:53
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha csak tartani akarod a súlyodat, akkor teljesen jó, de ha fogyni akarsz, iktasd ki a tejfölt, a kenyeret és a langallót.
2011. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fogyni, de viszont szüleim nagyba ellenzik :/
2011. aug. 30. 00:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. A táplálkozásodon ne változtass, bőven elég, ha elkezded a futást.. Én nagy futó vagyok, a kedvenc sportom :) Mindent ehetek mellette, édességeket is, nem hízok el. Remélem te is megszereted. Viszont egy jó futócipőt mindenképp érdemes beszerezni. (idővel majd egy sportmelltartóra is ruházz be, ha komolyabban érdekel :)
2011. aug. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

sztem ez nagyon kevés

még fejlődésben van a szervezeted ez ahhoz nem elég

2011. aug. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Hova a francba akarsz fogyni, 14 évesen fejlődésben van a szervezeted, nem lehet megvonni a szükséges tápanyagokat!

Tessék rendesen enni, és mellette mozogni-sportolni!

2011. aug. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

ez egy normális mennyiség

annyi hogy a joghurthoz ehetnél gyümölcsöt is vacsorához meg vmi zöldséget-pl paradicsom, gomba melegszendvicsre vagy hagyma, 1-2karika cukkini stb

2011. aug. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
14 évesen én 3x ennyit ettem és vékonyabb voltam, mint te.
2011. aug. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

kevés fehérje, kevés edzés.

energia jó kérdés.. ahhoz pontos összetevőket kéne tudni, és a mennyiségeket is pontosabban közelíteni.

de ilyen virslire meg zalahúsra nem építünk. borsófőzelék is lehet CH dús, meg lájtos is, merpkenálnyi viszont nem lehet túl sok.. vagyis írták, hogy ez így kevésnek tűnik.

minőséget meg hagyjuk.

2011. aug. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!