Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a nem koverseg,...

Hogyan lehet a nem koverseg, hanem mereganyag okozta feleslegtol megszabadulni? Valakinek sikerult mar? Hgyan?

Figyelt kérdés
Normalis testalkatom van, sportolok, egeszegesen taplalkozom, eleve nem is szeretem a zsiros eteleket, es nem is birom oket megenni, cuktrot is mezzel helyettesitem, iszom eleg folyadekot, odafgyelek az etelek minosegere, es megis van par kilo rajtam amin lehet latni hogy nem sima a bor, es mar nagyon szeretnek tole megszabadulni hiszen en mindent megteszek annak erdekeben hogy ne legyen mar ott. Irjon az akinek sikerult hasonlotol megszabadulni, vagy esetleg kozeli ismerosnek. ES nem kerek linket ahol melehet vasarolni, majd en megkeresem. Koszi
2011. aug. 24. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A narancsbőrre gondolsz szerintem... Bár lehet hogy csak méregteleníteni szeretnél:) Mindkét variációra jó megoldás a napi 3-4 liter szénsavmentes ásványvíz (ha méregtelenítesz,akkor igyekezz egy-három napig csinálni,szilárd étel fogyasztása nélkül,ha pedig a narancsbőr a gond,egyél úgy mint eddig,csak a folyadékmennyiséget növeld) Nekem 3-4 hét alatt teljesen sima lett a bőröm,sőt,még az arcomról is eltűntek a pattanások,szóval nem csak a narancsbőrre jó,hidratál is :)
2011. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!