Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam az iskolában?

Melyiket válasszam az iskolában?

Figyelt kérdés

Mindjárt kezdődik az iskola.Diétás joghurtot is fogok enni, de csak attól nem lesz elegendő energiám egész napra.

Úgyhogy szendvicset fogok mellé vinni.A kérdés, hogy miből...Zsemléből vagy light toast kenyérből?Úgy tudom, hogy egy zsemle 55 gramm és 151 kcal van benne.A light toast kenyérben amit kinéztem 100 gramm-ban 200 kcal.

Rostokból: 10g

Fehérjékből: 16,3 g

Zsír: 5,3 g

Nátrium: 0,4 g

Szénhidrát: 27 g


Még az érdekelne, hogy az általam kiszemelt light toast kenyér és a norbi update kenyér között mi a különbség?Mindkettőt alaposan megnéztem és csak nagyon-nagyon minimális eltérés van a rostokban fehérjében stb....Ezen kívül az egyik 200 Ft a másik 600 Ft.


Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 20. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN! ne vegyétek már ennyire komolyan azt a hülye fogyókúrát! egyed, amelyik jólesik. + nemhinném hogy egy szendvics meg egy jogurt elég lenne egész napra... vagy lehet h csak én járok ennyire megerőltető suliba? NE KOPLALJ, EGYÉL NORMÁLISAN, SPORTOLJ, és akkor végképp tökmind1 h melyiket eszed. -.-
2011. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadó!

Milyen kár, hogy nem a kérdésre válaszoltál....De ha már ennyire érdekel elmondom neked, hogy elég megerőltető az iskola ahova járok, de nem érzem szükségesnek a mennyiségi kajálást csak azért mert suliba járok.Nem tudom, hogy ettél-e már toast kenyeret, de ha nem akkor elmondanám neked, hogy nagyon finom.Szerintem finomabb mint a fehér kenyér.Csakhogy a fehér kenyér hizlalóbb és egészségtelenebb nála.

Lényeg ami lényeg: attól, hogy valaki iskolába jár, vagy dolgozik nem kell egészségtelenül és mértéktelenül zabálnia.

2011. aug. 20. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:

A fehérkenyér és a sima toast kenyér ugyanaz -.-"

Persze a toast kenyerekbe rengeteg fajta van.

2011. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy mindehhez? Egyébként, ha tartod a mértéket, tökmindegy, milyen kenyeret/zsömlét stb. eszel, fehérkenyeret is ehetnél. Azt csak azért nem szoktuk ajánlani, mert hanar emeli a vércukorszintet, és ugyanilyen hirtelen le is csökkenti, vagyis hamarabb éhes leszel utána. De ez nem azt jelenti, hogy egészségtelen, meg hízlaló (főleg, hogy nem létezik hízlaló és fogyasztó kaja sem, amit most nem fejtek ki megint), sőt, megsúgom, bármilyen hiperszupernagyonupdate terméktől is hízol, ha mértéktelenül fogyasztod...
2011. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vegyél toast graham kenyeret 1 szelet 50kcal, a 250grammos 12 szeletet tartalmaz szóval kifutja pont az 5 napot amit suliba vagy

így 100kcal lesz mivel 2 szelet kenyér egy szendvics

abba tehetsz tojást, sajtot, párizsit, pulyka/csirkemellsonkát és zöldségeket

vihetsz még zabpelyhet joghurttal(otthon összeturmixolod és elviszed egy kis dobozkába vagy kásának felfőzöd így még ki se tudod borítani)

vigyél gyümölcsöket

2011. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!