Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha este eszek akkor zsírban...

Ha este eszek akkor zsírban raktározódik el a kaja, akkor is ha a napi kalóriaszükségletemen belül maradok?

Figyelt kérdés

Tegnap úgy jött ki hogy 1190kcalt ettem. 8:30kor vacsiztam is 60g csirkemellet és 150g sovány túrót. Elég sokáig fent voltam 00:30ig és megéheztem. Mivel a haverok szendvicset ettek ezért én is megkívánatam és ettem kb 50g fehérkenyeret 50g sonkával savanyúsággal,és kb 8 szirom chipset is:)Persze utánna már nem mozogtam semmit,hanem aludtam.

Na most még ezzel is bőven a napi kalóriamennyiségemen belül vagyok. Ezt most felhasználta a szervezetem,vagy lerakódott zsírban?


Azt természetesen tudom hogy egy alkalomtól nem lehet meghízni,meg ilyenek csak kíváncsi vagyok a folyamatra hogy mi is történik ilyenkor.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat és kellemes Augusztus 20.-át mindenkinek!


2011. aug. 20. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2011. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:D


Lehet rosszkor kérdeztem,ilyenkor nincs itt senki. Majd megpróbálom jövőhéten mégegyszer:)

De azért ha valaki tud korrekt ésszerű választ az leírhatja.

2011. aug. 20. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:

elvileg nem zsírba raktározódik. pontosság kedvéért, még én sem ismerem a pontos biokémiát mögötte, de ha energia deficit megvan, nem fog abból raktárat építeni, még ha rendszeresen így is táplálkozol!

azt nem tudom egészséges-e, de már vannak cikkek a késői CH fogyasztás mellett.

én személy szerint az egész napos egyenletes tápanyagelosztás híve vagyok.

2011. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!