Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózós társat keresek! :-)...

Fogyózós társat keresek! :-) ) ) Már több mint 1 hónapja csinálom már leadtam -4kg-ot és még lenne 10kg. Ki lenne benne?

Figyelt kérdés
Akivel tarthatom a kapcsolatot e-mailbe. Biztatni egymást, és egy csomó tapasztalatot megoszthatunk!:)) 18L
2011. aug. 14. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én
2011. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én is benne lennék, de mivel még visszavan a szabimból, így szeptember elején kezdem csak. Addig tarthatatlan lenne bármilyen kúra... :(

De attól kezdve nekem is inspiráló lenne egy fogyis társ :)

Egyébként mivel próbálkozol?

29/L

2011. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát járok kondiba.. És nem követek semmilyen fogyókúrás örültetett.. Teljes kiörlésű zsemlét/kenyeret eszek, elhagytam az édességet ha megkívánom akkor update-t eszem, édes löttyöket nem iszok,
2011. aug. 14. 19:47
 4/7 anonim válasza:

ha ezzel már sikerült fogynod, az tök jó! :)

Nekem van egy kiszemelt étrendem, aszerint fogok szeptembertől (remélhetőleg) étkezni. Egyébként rajtam kb. 15 kg fölösleg van, mindez úgy, hogy alapvetően zöldséget és fehérjét eszem, szénhidrátok közül csak teljes kiőrlésűt, cukrot szinte soha.

Édességet, pizzát, ilyesmi csak elvétve...

Úgy látszik lassú az anyagcserém.

Szóval szeptembertől még több zöldség, még kevesebb fehér liszt és cukor valamint elkezdek edzeni :)

Ez a tervem :) Szivesen cserélek veled tapasztalatot, ha gondolod! Ha nem, akkor is sok sikert a fogyókúrához! :)

2011. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
JÓ a terved én benne vagyok! Segítsünk egymásnak!:))
2011. aug. 14. 20:30
 6/7 anonim válasza:

Választ küldtem priviben :)

Üdv és kitartást!

2011. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 15,5 éves lány vagyok, én sem követek semmilyen csodadiétát, amivel "egy hét alatt 10 kilót le lehet adni". :) (166 cm, 61,5 kiló voltam). Az előző hónapban odafigyeltem, mennyit és mit ettem, szobabicikliztem és úsztam. Így lement 3,5 kiló. Ebben a hónapban is ezt követem, de csak minden hónap elején állok mérlegre. Ha gondolod, e-mail-ezhetünk egymással, nekem lenne hozzá kedvem :)

2011. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!