Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a februári...

Mennyire hatásos a februári Joy-ban lévő villámdiéta (8 kiló mínusz 14 nap alatt)?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 11:57
 1/7 anonim válasza:
100%
Eredmény? :) depresszió, ingerültség, agresszió, kimerültség, -4 kg, majd 1 hét múlva a diéta után az induló testsúlyhoz képest +3,5 kg... Senkinek sem ajánlom, nekem 1 év kellett mire újra rendbehoztam a testem egy ilyen után.
2008. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szegényke! Köszi, ez elég elrettentő volt, úgyhogy maradok a tornánál... :) Remélem, azóta már jobban vagy!
2008. márc. 5. 13:23
 3/7 anonim válasza:
100%
Hát ez elég durván hangzik. Nekem az 1ik ismerősöm emgcsinálta, azt mondta kegyetlen nehéz volt de lefogyott 7kg-ot s nem szedte vissza. Az tény, hogy utána neki is voltak gyomorpanaszai.
2008. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasom a hozzászólásokat, tényleg nagyon hatásos kúra. Bár a hatása nem pont az, amit én szeretnék.
2008. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
valaki leírná nekem ezt a diétát? Én lemaradtam róla. Köszi előre is
2008. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha azt vesszük alapul, hogy egy héten max 0.5-1 kg közötti testsúlycsökkenés az optimális, akkor 14 nap alatt 8 kiló minusz nagyon nem jó, ha valaki ekkora súlyt képes ennyire rövid idő alatt veszíteni , annak az elveszített tömegnek kb 30 % a zsír, és a maradékot a sovány izomzat teszi ki, amit elvesztett
2008. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nagyon régi kérdés de én ezzel fogytam le anno ugyhogy kérem ha megvan valakinek irja le nekem, ezt keresem evek ota. köszönöm.
2016. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!