Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki eletmodot valtott es...

Aki eletmodot valtott es fogyozik az akkor hogyan csinalja ezt?

Figyelt kérdés
Engem az erdekelne, hogy aki fogyozik es tenyleg elszanta magat arra hogy egeszsegesen fog elni es taplalkozni, az az ember akkor soha tobbet nem rug be 1-1 buli alkalmaval?
2011. aug. 5. 10:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Dehogy van benne a napi szükséglet, kb. ebéd szükségletnek megfelel.
2011. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem!:)

Nálam az életmódváltás idén nyáron dőlt el a fejemben,és kb.2 hete kezdett megvalósulni a gyakorlatban is.Bár előtte se ettem mindennap hamburgereket,sütiket,meg kólát,de sok cukros és lisztes,zsíros ételeket ettem,az a tipikus házi,magyaros koszt.Tavasszal elkezdtem mozogni,de az étkezésen nem nagyon változtattam,ezért semmi eredménye se volt.Rájöttem,hogy ez így nem mehet tovább.

Most nyár van,jó idő(már amikor:)),lehet mozogni a szabadban,friss zöldségeket&gyümölcsöket enni,süt a nap,a kedvem is sokkal jobb,energikusabb vagyok,ez erőt adott az életmódváltáshoz.Ezt ne úgy képzeld el,hogy akkor mostantól semmi liszt,cukor,alkohol,csak zöldségekkel tömöm magam.Eszem kenyeret reggelire,csak rozst,vagy tk-t,sütit heti-2 heti 1x 1 szeletet max,.többet mozgok,sok vizet iszom.Ha elmegyek bulizni,ami elég ritkán van,akkor bizony nem mondok le az alkoholról,olyankor annyit iszom,amennyi jól esik.Utána persze még több vizet iszom,több zöldséget és gyümölcsöt eszem(amolyan tísztitó nap félét tartok).

2011. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Emiatt is kerdezem,hogy kb. mekkora sulyu lehet egy pizzateszta. Ennek a pizzanak az osszegyurt tesztaja kb. akkora mint 4 teniszlabda.
2011. aug. 5. 10:49
 14/21 bix ***** válasza:

az elmúlt 6 év alatt kb szilveszteri 2 sörön kívül nem nagyon ment szesz. előtte elég sokat ittam, aztán nekiálltunk edzeni, és az elején azt mondtam hogy nem fér össze a kettő, most meg már nem is kívánom.


a pizza meg passz. azt is kb évente 2x eszek, pizzériában nem dolgoztam, innentől passz

2011. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Főleg ha olaszban vagy, akkor meg ne aggódj, ott nagyon vékony tésztával készítik a pizzát. A tésztában van a legtöbb szénhidrát.
2011. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Igen tudom, mert ettem mar itt pizzat. Tenyleg vekony a tesztaja. Csak vajon mekkora lehet a sulya??
2011. aug. 5. 10:51
 17/21 anonim ***** válasza:
pont az a lényege a dolognak hogy ha életmódot váltassz attól nyílvánvaló néha belefér egy-egy bűnöző nap vagy hét. sőt kell is. én már évek óta lefogytam azóta tartom a súlyom és életmódváltással sikerült. ez annyit jelent hogy figyelek az étkezésre és rendszeresen sportolok. viszont ha úgy adódik simán bulizok és iszok vagy éppen eszek édességet. de az a lényeg hogy ezek nem mindennapos dolgok épp ezért nem oszt nem szoroz mert utána úgyis folytatom a "diétát". heti 3-4 edzés megvan. most hétvégén pedig koktélozás lesz de tudom hogy nem fogok egy dekát sem hízni mert utána megint csak egészséges ételek és sok sport.
2011. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
En csak 1 heten egyszer nem sportolok.
2011. aug. 5. 11:03
 19/21 anonim ***** válasza:

[link]

Megdöbbentően sok van egy pizzában...

2011. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nehogy már elhidd, cukros vagyok így a szénhidrátot kell néznem. Ha ez így lenne, ahogy le lenne írva, akkor az egekben lenne a cukrom. Ehelyett belefér egy ebédbe.
2011. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!