Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki eletmodot valtott es...

Aki eletmodot valtott es fogyozik az akkor hogyan csinalja ezt?

Figyelt kérdés
Engem az erdekelne, hogy aki fogyozik es tenyleg elszanta magat arra hogy egeszsegesen fog elni es taplalkozni, az az ember akkor soha tobbet nem rug be 1-1 buli alkalmaval?
2011. aug. 5. 10:07
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ill. ilyenkor mit isztok es milyen gyakran rugtok be? (ez alatt nem a hanyasig berugast ertem)
2011. aug. 5. 10:10
 2/21 A kérdező kommentje:
Tovabba az erdekelne, hogy EGY 32 cm-es PIZZA (amit etteremeben csinalnak) MEKKORA SULYU TESZTABOL KESZULHET KB??
2011. aug. 5. 10:12
 3/21 A kérdező kommentje:
Illetve kb 25 dkg pizzateszta (osszegyurva labdava) az kb. mekkora lehet?? (Sajnos fogalmam sincs...)
2011. aug. 5. 10:21
 4/21 anonim ***** válasza:

De igen, iszom. Mértékkel. Ez azt jelenti, hogy szombaton vacsorára és vasárnap ebédre megiszom 2-2 dl bort, valamint ünnepekkor megiszunk egy üveg pezsgőt a párommal közösen, 2 nap alatt.

Ha netán étterembe megyünk (ez ugye ritkán van), megiszom 1 pohár koktélt.

---

Életmódot váltani nem lehet hétfőről keddre. Fokozatosan kell elhagyni az egészségtelen cuccokat, kipróbálni az egészségeseket, és ami ízlik, azt beépíteni az étrendbe.

Amíg el nem érted a kívánt testsúlyt, sokkal jobban oda kell figyelni a kalóriákra, ilyenkor nem igazán fér bele pizza meg alkohol. Ha már lefogytál, akkor néha-néha igen.

Mondjuk a pizza se éppen reformkaja. :)

2011. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Életmód váltás nem arról szól, hogy soha többé alkohol, soha többé süti. Csak jobban oda figyelnek magukra az emberek.
2011. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én kb 2 év alatt.. ha 3x ittam. megutáltam az alkoholt, pedig előtte képes voltam minden 3. nap a pohár aljára nézni, szent hubi, bor, sör, pálinka stb.

Sajnos a pizzás dologhoz nem tudok hozzászólni, utálom a pizzát ha 1 évben egy felet megeszek kb. a párom unszolására, mert ő imádja.

2011. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
En mar eletmodott valtottam 3/4ed eve lassan. SZoval a pizzas dolog erdekessegkepp erdekelne...legyszi erre valaszoljatok!!!!!!!!!!
2011. aug. 5. 10:25
 8/21 A kérdező kommentje:
(en se vok oda a pizzaert, de azert erdekelne erre a kerdesemre a valasz!!!! Amugy en csak bort iszom, abbol is csak a szarazat szeretem. Rovid italokat nem szeretem.)
2011. aug. 5. 10:26
 9/21 anonim ***** válasza:
sztem egy 32 cm-s pizzában anyni kalória van hogy az még talán több is mint a napi szükségleted, mert úgytudom hogy egy 28 cm-s pizza 1/8-ada olyan 250-280 kcal... ebből nem nehéz következtetni
2011. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Jo, de akkor mit csinaljak? Mert olaszban vok es a munkaltatom ezt adja ebedre. 1 egesz pizzat. Csak sajnos a mereteket nem tudom...mas kajat nem eszek, mert nem tudok vasarolni sehol sem es penzem sincs ra. Vacsorara meg egy tanyer zoldsalatat adnak paradicsommal. Szoval ma ez lenne a kajam. 1 egesz pizza ebedre, meg vacsi a salata+paradicsom+reszelt repa+parolt karfiol+p.brokkoli (minden ontet nelkul, csak ugy nyersen).


Este 1,5 orat ugrabugralok (tanc diszkoban gyerekekkel).


Nem akarom tullepni a napi szuksegletemet (1200kcal), viszont nagyon nehez otthagyni, mert mire ebed lesz addigra meg mar kopog a szemem az ehsegtol. Amugy napkozben nem csipegetek semmit se. Meg egy almat se eszem a ket etkezes kozott es elott.

2011. aug. 5. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!