Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyorsan sokat hogy tudok fogyni?

Gyorsan sokat hogy tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Szeretnék a lehető leggyorsabban minél többet fogyni.

Ha kell hánytatom magam, nem eszek semmit.

Fontos lenne tényleg.

Kérlek írjatok 1-2 olyan fogyókúrás módszert amivel 1hét alatt minimum6-7 kilótól le tudok fogyni.


2011. aug. 4. 23:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Gyorsan fogyni csak nagy erőfeszítés árán lehet, sok kitartás kell hozzá! Minden nap reggel és este legalább egy órát( ezalatt nem intenzív futást értek, hanem lehet úgy is csinálni, hogy 3 percig futsz 5 percig sétálsz, és így nem fáradsz ki teljesen)A kenyeret,cukrot,csokit,mostantól felejtsd el, ha édességet kívánsz, akkor egyél gyümölcsöt! Érdemes utána nézned a negatív kalóriás ételeknek(uborka, paradicsom, dinnye, alma...stb) Én attól sokat fogytam! És ha fogytál, akkor utána is nagyon figyelj oda, hogy mit eszel, mert a dupláját is visszahízhatod! Sok sikert kívánok hozzá! :)
2011. aug. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Naponta 5-6-szor egyél keveset így nem leszel éhes égyél sok zöldséget, gyümölcsöt, halakat, magvakat! Nézz utána a ketogén diétának! Én 3 hét alatt fogytam 6 kilót! Nagyon nehéz átállni rá, de megéri! És nem híztam vissza egy kilót sem, de nagyon kitartónak kell lenned! Sok sikert!!!
2011. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%

*Érdemes utána nézned a negatív kalóriás ételeknek(uborka, paradicsom, dinnye, alma...stb) Én attól sokat fogytam!


Na egy újabb önjelölt zseni. Negatív kalória! Én még egy almára sem láttam ráírva, hogy -60 kcal.

Sőt, a kalóriatáblázatokban is igencsak pozitív kalóriával szerepelnek, csak rá kéne keresni a neten, mielőtt beveszel valami baromságot, ráadásul még terjeszted is.


Jó, hogy azt nem írod, hogy egy tál marhapörit norkedlivel (1000 kcal) úgy tud lenullázni, hogy megeszik utána 1000 kalóriányi paradicsonyot.

Pöri +1000 kcal

Paradicsom -1000 kcal (mert ugye negatív kalória)

+1000 + -1000 = 0, nem hízol!

Komolyan zseniális!!!!! Megtaláltad az új bombabiztos fogyókúrát. Gratulálok!

2011. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
xDDDDDDD xDDDDD
2011. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ójajj jajjj jajjj ajajjj ejjj íjjjj ojjjj... ójajajjjejjíjjojjj csak annyit kérdezek.. MIÉRT?
2011. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az ilyen "1 hét alatt muszáj" kérdéseknél mindig felmerül bennem, hogy valami mérsékelten fantáziadús pszichopata gyilkos tartja fogva a kérdező kedves családját, és ha egy hét alatt nem fogy le az áldozat, kivégzi őket.


Nem tudom elképzelni, hogy ha már valaki hetekig-hónapokig hordozott valamennyi (vélt vagy valós) zsírfelesleget, milyen alkalomból lehet olyan kib*szott sürgős leadni. Még ha élete nagy napja is, mondjuk esküvő, azt már jó előre tudni lehet azért...



Tessék, kedves kérdező, úgyis ezt akarod hallani: koplalj, a rádtörő törvényszerű zabarohamok után meg azonnal okádd ki, amit megettél.


Ha kibírod és nem visz el a mentő, az ALKALOMra (amire olyan sürgősen le akarsz fogyni) olyan idegállapotban leszel, mint egy génhibás veszett, remegő csivava (már amikor öntudatodnál leszel), szédülni fogsz (már amikor épp meg tudsz állni a lábadon), büdös lesz a pofád, fakó és nyúzott a bőröd, plöttyedt a tested, és ezerszer rosszabbul fogod érezni magad, mintha a hájpárnácskáiddal lennél ott és jól éreznéd magad. Mellesleg amúgy sem a hájpárnácskáid tűnnek el (onnan megy le a legkevesebb) leghamarabb hanem az izmod alóluk és a tested vízkészletei.


Na, még mindig olyan sürgős?

2011. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
46%

A negatív kalóriás ételek többsége zöldség és gyümölcs, melyeket gazdag rosttartalmuknak köszönhetően a szervezet nehezebben dolgoz fel, így nehezebben alakulnak át zsírokká; a bennük található ásványi anyag és vitamintartalom pedig hozzájárul a kalóriabontó, zsírégető enzimek termeléséhez. A negatív kalóriás ételek mindemellett felpörgetik anyagcserédet, így tovább fokozzák a zsírégetés hatékonyságát. Ezek titka abban rejlik, hogy míg az általuk elfogyasztott energia-mennyiség csekély, addig a megemésztésükhöz szükséges munka befektetés igen komoly. Csak hogy egy példát is említsek: egy 30-40 grammos zellergumó 5-6 kcal - de a szervezetnek ahhoz, hogy ezt feldolgozza, akár 150 kalóriát is el kell égetnie!

Mielőtt leoltasz másokat utána kellene nézned néhány dolognak!!!!

2011. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
15:52 jót röhögtünk, köszönjük...pláne a zellergumón...nem kell ám minden zagyvaságot elhinni, ami a neten van
2011. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!