Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik edzestervvel tudok 3...

Melyik edzestervvel tudok 3 kg-t leadni GYORSABBAN?

Figyelt kérdés
Heti 5X 8 km kocogas vagy heti 5X 5 km intervallumosan(amiben 1.5-1.5 km az oda-visszaut,(bemelegites/levezetes) es 2 km maga az intervallumzas, ide beleadok anyait-apait).szerintetek Mennyi ido alatt tudomk leadni, ha ferfi vagyok es jelenleg 68 kg a sulyom es fel eves futomulttal rendelkezem, tehat nem most kezdenem.
2011. aug. 3. 11:41
 1/7 A kérdező kommentje:
elnezest az elirasokert!
2011. aug. 3. 11:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban kajafüggő a dolog, de az intervallal többre fogsz menni.
2011. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
termeszetesen, csak elfelejtettem kirini az oldalra
2011. aug. 3. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Heti 3szor intervallum edzés. És 3szor napi 40perc séta. a futás sz@rt se ér, szénhidrátot égett amikor neked zsírt kéne. Végezz magas fehérje tartalmú diétát. (google a barátod) ügyesen
2011. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kedves második válaszolónak annyi köze van a témához mint nekem az autószereléshez...

A zsírt sohasem edzés közbe égeted el, majd intervallum futás után otthon tvnézés/alvás közbe. A séta baromira nem jó sem zsírégetésre sem kcal égetésre...

2011. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bix ***** válasza:

" És 3szor napi 40perc séta. a futás sz@rt se ér, szénhidrátot égett amikor neked zsírt kéne."


aztak&rva, szakadok a röhögéstől:D nagyszínpadnagyszínpadnagyszínpad!!!


közöd nincs a témához azt se tudod mi a zsír, mi a szénhidrát, és tanácsot osztasz. ez volt a nap poénja

2011. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bar meg kezdonek tartom magam, de a futas igenis nagyon jo, 18 kg-t fogytam le vele dieta mellett, tehat marad a kerdes:intervallumozas vagy kocogas?
2011. aug. 3. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!