Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem! Fogyhatok...

Lenne egy kérdésem! Fogyhatok ha közben normálisan eszek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyózni igaz,hogy csak 2napja, de tegnap futottam 800métert és csináltam este 80felülést..Igazából nekem nem bajom mással csak azzal,hogy nagy a hasam.És az lenne a kérdés ha ugyanúgy eszek mint eddig kivéve az édességeket és az üdítőket csak bukorékmentes vizet iszok vagy csapvizet.Az evés meg mint eddig plusz a sport.És főként megpróbálok zöldségeket enni igaz h.nem szeretem őket de szüleim szerint kell az is.(ezt énis így gondolom).

Szerintetek van értelme folytatni ezt.(Egyébként 10kg-t szeretnék leadni.)


2011. júl. 30. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

tegnapi 01.31es vagyok


először kérlek tisztázzuk: nem azt mondok, amit akarok - ugyanis minden hozzám hasonló 'tanácsadón' marha nagy a felelősség. Ha hülyeséget mondok és te megfogadod, az az én felelősségem, ha bajod lesz, az én hibám. Nem, egyáltalán nem azt mondok,amit akarok, hanem amit a saját normáim szerint helyesnem ítélek.


Te azt kérdezted, hogy fogyhatsz-e, én pedig megválaszoltam, és tartom a véleményem: így nem, és ez egyáltalán nem alkatfüggő. Ezzel, így senki sem fogy. Csak javasoltam néhány módszert, hogy hogyan tudnál valóban fogyni és nem csak azt hinni.

Mivel 2 és fél kilót nem adsz le egy hét alatt még normális diétával sem, ezzel pedig főleg nem.

És nem tudom, hogy ki gyanúsított meg azzal, hogy tele hassal álltál a mérlegre - szerintem senki. Úgyhogy a válaszodnak nem volt sok értelme :-D


Na, köszi, hogy meghallgattál (:

2011. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
jó mind1 tudod mit hagyjuk ezt az egészet..:D majd lefogyok valahogy ha meg nem akkor maradok ilyen ennyi..:)
2011. aug. 4. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!