Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott itt valaki sport...

Fogyott itt valaki sport nélkül, diétával 10 kg-ot?

Figyelt kérdés

Elárulod a "menüt"?

:-)


2011. júl. 25. 12:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ma 14:17 vagyok.

Az utolsónak.

Én nem azt mondtam,hogy semmi mozgással lehet fogyni.Azt hogy dolgozom 8-10 órát,és fizikai munkát végzek már mozgok.Azt hogy gyalog megyek a munkahelyemre és gyalog jövök haza az is egyfajta mozgás,hiszen minden nap naponta oda-vissza 4 km gyaloglást csinálok.

Nekem sem pénzem,sem időm nincs arra,hogy konditermekbe járjak,és ahogy írtam lusta is vagyok. Ami időm van a munka után azt főzéssel,takarítással töltöm ki..és ez is egyfajta mozgás.

Bizony én ennyit mozgok,és mégis fogytam,nem is keveset.Mivel nem 1 hónap alatt fogytam le,hanem fokozatosan így a bőröm sem lett logós,és a megfelelő izmok is megvannak ami kell.

38 évesen rendszeresen járok általános orvosi vizsgálatokra,és makkegészséges vagyok..Én továbbra is úgy csinálom ahogy eddig.Én jól érzem magam,hogy már nem 90 kilós hanem 70 kilós vagyok..Fél év múlva talán 60 kiló leszek,és boldog kiegyensúlyozott,egészségen nő leszek..Mindezt úgy hogy minimális mozgással,amennyi az én lustaságomba belefér..

2011. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is kondizom. Még sem vagyok agyatlan majom. És még nő is vagyok. Anyukám mindig járt tornázni mellette dolgozott főzött és még is volt ideje velünk is foglalkozni. És szerintem nem lehurrogott téged a válaszoló csak egy kis tájékoztatást adott. Azért mert lusta vagy. Nem kell másikat lealázni. Nekem nem úgy tűnt abból a válaszodból, hogy intelligens lennél. Elég érdekes ember lehetsz. De biztos nem kedves. Na és fogyjál úgy ahogy akarsz.
2011. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 bix ***** válasza:
12%

kérdező: egy szobabicikli nem nagy összeg mostanában, és bőven megfelelő mozgást lehet vele elérni. még el se kell menni otthonról, valamint a gyerekek előtt is jó példával jársz elöl.


nem kioktatás volt, hanem tények közlése. sajnálom ha fájt, biológiai tényeket írtam le, ha tetszik ha nem ez nem vélemény vagy nézőpont kérdése. és itt be is fejeztem, leírtam mivel járhat, mindenki úgy fog fogyni ahogy akar... csak jó tisztában lenni pár dologgal.


(én terembe is járok már egy ideje, divatmajmokat nem láttam még, viszont rengeteg az olyan ember aki képes a családja, gyerekek mellett is akár tenni azért amit el akar érni. párnak fia lehetnék, de néha elszántabbak mint én...)


a másik aki belémkötött:


idézet következik "mozgás nélkül?" ezt remélem tudod értelmezni... neked szólt amit írtam? mozogsz? igen. akkor? 8 óra fizikai munka több kalória és nagyobb terhelés mint egy óra kocogás... tudod akinek nem inge. de egyből jött a vörös posztó, és harapsz. tedd. remélem jólesett.


ki is szálltam, jó fogyást mindenkinek

2011. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!