Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott itt valaki sport...

Fogyott itt valaki sport nélkül, diétával 10 kg-ot?

Figyelt kérdés

Elárulod a "menüt"?

:-)


2011. júl. 25. 12:01
1 2
 1/13 lovelyne ***** válasza:
-14 kg 2 hónap alatt!1500kcal max mindent ettem.18 után semmit!
2011. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én fogytam, igaz fél év alatt csak, és csak 9 kilót, de külsőre azt mondják látható a különbség és 1 kiló ide vagy oda azért leírom a diétámat :)

hát először is elvetettem a húst

tudom, drasztikusnak hangzik, de ha nem viszel be állati eredetű zsiradékot az rengeteget számít

a fehérjét pedig pótoltam tofual!

a másik fontos az hogy a cukorbevitelt a minimumra csökkenteni

cukor nélkül ittam a kávét, búcsút mondtam a sütiknek, csokiknak

meg a tésztaféléknek is!

ezek a legfontosabbak, ezen kívül rászoktam hogy napi 2 liter vizet igyak, nagyszerűen tisztítja a szervezetet

étkezések előtt megittam 2 pohár vizet, és így kevesebbet ettem

tartottam gyümölcs napokat is, mikor 3 napig csak! gyömölcsöt ettem


tudom, vannak akik bele tudnának kötni a diétámba, bele is kötöttek anno mikor elkezdtem, én úgy érzem hogy nekem beválik és csak ez számít

húst egyébként ma már eszek, de kizárólag sovány csirkemellet vagy halat (nem olajon sütve!) és borzasztó ritkán

2011. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Este 6 után akkor ne egyél, ha 8-kor legkésőbb lefekszel aludni. Például aki este 10-től reggel 6-ig dolgozik, az nehezen tudja betartani ezt a hülyeséget. De miért nem akarsz sportolni?
2011. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

1 válaszóló: hogy csináltad? miket ettél?

garat hogy 2 hónap alatt letudtál adni 14 kilot :)

2011. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
*grat
2011. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is fogytam fél év alatt 16 kilót..

Ritkán sportoltam mert alapjáratban egy lusta ember vagyok.

Nem mondtam le semmiről csak 3 dolgot változtattam meg.

Az egyik,hogy naponta többször étkezem..Jobban mondva volt reggeli ami általában 1 bögre zabpehelyből állt.Majd tízórai ami egy joghurt vagy gyümölcs volt.Az ebéd mindig az volt amit a családnak is főztem.Bármi volt is én csak 1 bögre adagot ettem belőle.(PL: ha csirkepörkölt volt nokedlivel,akkor nekem annyi adag volt a tányéromon ami egy bögrébe belefért nokedli és csirke,ha túrós tészta akkor szintén csak egy bögre adag a részem) uzsonnára újra joghurt,vagy gyümölcs vagy paradicsom,uborka) Vacsorára újra egy adag bögre étel.Mivel én sokáig ébren vagyok így ha vacsora után éhes lettem jöhetett újra gyümölcs,joghurt vagy paradicsom,uborka saláta..

A másik módszert akkor le is írtam.Az a bögre módszer.Eszek bármit de csak bögre adagot..Egyébként a tányérokat is lecseréltem kistányérokra,mert kistányéron az adag sokkal többnek tűnik.

A harmadik módszer nálam,hogy sok vizet iszom..Ez nálam nagy szó,mert én évek óta nem ittam vizet,csakis colát..

Ma is iszom colát ha nagyon megkívánom,de ma már napi 2-3 liter vizet megiszok..Ez azért is jó,mert csökkenti az éhségérzetet..

Az elején nagyon nehéz volt,mert folyamatosan éhes voltam..De ma már nem is kívánom,hogy sokat egyek..

Még valamit.Az első nap amikor elkezdtem én egy füzetben leírtam hogy X.napon hány órakor mit ettem.Nem hazudtam,becsületesen leírtam mindent.Ez is segített,mert így még a kilók nem jöttek le,de a papíron láttam,hogy mire vagyok képes..

Egyébként 90 kilóval indultam,és tegnap mértem magam 71 kiló vagyok..

38/N

2011. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy bögre csoki,egy bögre torta,egy bögra sósmogyoró... XD Csak poén:)
2011. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én. Most tartok -11 kilogrammnál. Igaz, én szoktam sétálni barátokkal itt-ott, de az nem olyan nagy mozgás szerintem. Heti 1x elmegyek biciklizni. Ennyi mozgással fogytam.
2011. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bix ***** válasza:
71%

mozgás nélkül? halál frankón lehet fogyni hogyne. gondolom a sok mozgás nélkül fogyó tudja mi az a glükóz, azt hol tároljuk és mire használjuk. naná. igazából mozgás nélkül lehet klasszikus értelemben a legtöbbet a leggyorsabban fogyni.


ne is érdekeljen senkit hogy a jelentős része izom lesz, mert kellemes raktárak vannak glükózból ott, amit hamarabb bont a szervezet ha nincs terhelés alatt mint zsírt... a keresztmetszetük csökken, kitartásuk, terhelhetőségük meg radikálisan hanyatlik...


a lényeg a fogyás. hogy kevesebbet mutasson a mérleg. minden más sokadrangú. hogy az izmok petyhüdt, bármiféle terhelésre alkalmatlanok lesznek... ugyanmár. fogyás mindenek előtt... hogy a szív is izom? hogy a keringési rendszernek elengedhetetlen a mozgás? hogy egy rakat komoly eü kockázat csökkenthető normális étkezéssel és aktív életvitellel? a mérleg. csak lefel. meg ne állljon.hogy a diéta végén egy mozgással és normális kajával fogyó nő bőre nem ereszkedik meg annyira, feszes lesz, és izmos, míg ezt soha nem lehet elérni mozgás nélkül (kis túlsúlynál mondjuk nem ereszkedik meg a bőr nagyon koplalással sem)... csak csökkenjen a súly...


sok sikert minden lelkes fogyózónak,

2011. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves bix:


először is: nem a kérdésre válaszoltál

és a közeljövőben kímélj meg a kioktatástól, mert baromira nem érdekel


másodszor: nem a tizenéves korosztályból vagyok, családom és strapás munkám van, és igen: valóban beszoríthatnám a sportot a minimális szabadidőmbe (és próbálkoztam is vele, hidd el), de úgy döntöttem, hogy azt a napi plusz 1 órát inkább a gyerekeimmel, a családommal töltöm, mint agyatlan divatmajmok közt a konditeremben.

2011. júl. 25. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!