Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 hét alatt 7-8 kiló fogyás?...

5 hét alatt 7-8 kiló fogyás? (lent)

Figyelt kérdés

160cm vagyok és 50kg most kb ilyen testem van:

[link]

[link]

csak a mellem sokkal kisebb

a második képnél az az alak, melyik az alsó sorban a photo szónál a oto-nál van... amelyiknek a fejábe lóg a t


és ilyen alakot szeretnék:

[link]


Hogyan csináljam??? Az a baj, hogy imádok enni, de most amikor rámtör ez a kényszer, akkor görögdinnyét eszem, viszont akkor is sokat (akár 0.75kg is egyszerre akár 3X egy nap)... reggelire mindig alig eszem mert kb 10kor ébredek, úgyhogy nemsokára ebéd... ebédre általában semmit (mert tele vagyok a 2 perce belakmározott görögdinnyétől) vagy pedig egy fél (ázsiai)tál rizst eszem valami zöldséggel vagy hússal, de akkor korlátozom hogy mennyit eszem... délután pedig szintén görögdinnye... este kb ugyanaz mint ebédre... enni kb 13-kor szoktam és 18 órakor (ebéd és a vacsi)

nincs nagyon lehetőségem sportolni, csak futni meg bicajozni... futni nem szeretek, mert egyszer egy nagyon rossz emlék maradt meg a futás miatt (nem szeretném elmondani hogy mi) bicajozni meg szoktam, de nem sokat mert eléggé fárasztó (hegyen/dombon - nem tudom melyiknek nevezzem - lakunk és a bicaj is ilyen eléggé súlyos fajta) úgyhogy most nem tudom mit csináljak :S


Előre is köszönöm a válaszokat!!!!!!!!


2011. júl. 24. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj, csak a kifogásokat keresed, semmi akaratod, semmi kitartásod sincs. Keresd továbbra is a kifogásokat!
2011. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!