Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjediétánál egy nap több...

Fehérjediétánál egy nap több fehérjét kell enni, mint szénhidrátot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2011. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azt, hogy csináljam? Majdnem mindenben több szénhidrát van, mint fehérje. Nem ehetek hetekig csak túrót, csirkemellet meg tofut.
2011. júl. 23. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezt csinálom 3 és fél hónapja és már 25 kg-t fogytam:


Naponta háromszor étkezem:

- Reggeli: 2 szelet teljes kiőrlésű kenyér margarinnal és 1-1 szelet csirkemell-sonkával és zsírszegény sajttal + 1 paradicsom,

- Ebéd: csirkemell (kb. 20 dkg) valamilyen formában (párolva, panírozva vagy grillezve) + saláta,

- Vacsora: ugyanaz, mint a reggeli + 1 gyümölcsös Danone Activia.

Az étrendemből látszik, hogy minimálisra csökkentem a szénhidrátbevitelt és ügyelek a kellő fehérje-fogyasztásra. Nagyon szigorúan tartom magam az étrendemhez, mert egy kis "kihágás" is könnyen túlzott kalóriabevitelhez vezethet.


A fentieken kívül nem eszem semmi mást és csak ásványvizet iszok. Ha kávézok is, azt is cukor és tej nélkül teszem.

2011. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!