Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyümölcsöt nem lehet...

Milyen gyümölcsöt nem lehet enni fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Banán,szőlő tuti nem.
2011. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Semmilyet. DE attól is függ, hogy milyen diétáról van szó, és hogy amúgy betartod-e.
2011. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
milyen semmiet?? normális vagy???? gyümölcsöt lehet enni nyugodtan. Igaz! van amikor nem lehet de gondolom te fogyókúrázol szval lehet. A banán tényleg nem annyira jó azt kerüld...meg a szőlőt. :) Sok sikert a fogyókúrához!! :)
2011. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm,konkrétan a görögdinnye érdekelne még?!
2011. júl. 19. 19:12
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Kb. az alma az egyetlen, amit érdemes és lehet. Mást ne nagyon.
2011. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyél nyugodtan gyümölcsöt, akár görögdinnyét is. Nem fog befolyásolni a fogyásban, bár szerintem nem kellene 1 egészet megenni. De nagy része víz, tehát bajt nem okozhat. :)
2011. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
azzal traktál minden ismerősöm hogy mit akarsz már öt gyerek után...mindenkinek jó vagyok igy de én érzem hogy nem bírják a lábaim,nem tudok annyit sétálni mint eddig és az aszmámnak sem jó. én tudom hogy tényleg nem durva kinézetre a feleslegem de még csak 30 éves vagyok,miért ne nézhetnék ki csinosabban is ha sikerül fogynom?! rossz az alkatom mert minden a hasamra megy és zavar. már lement 3,5kg pár nap alatt ,csak nem vagyok tapasztalt fogyós és nem tudom mit lehet,mit nem. a gyümölcs meg már nagyon hiányzik,de mindenhol az ellentmondó vélemények...pfuuu
2011. júl. 19. 19:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem,hogy lehet enni gyümölcsöt. 11 kilót fogytam úgy,hogy ettem gyümölcsöt. Most elkezdtem járni személyi edzőhöz,és megkértem őt,hogy állítson össze nekem egy olyan étrendet,amitől fogyni fogok. Az egész étrendben egyetlen fajta gyümölcs szerepelt : grapefruit. De az is csak reggelire. Megjegyezném,hogy ért hozzá az edzőm.
2011. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
na ezért nem tudom mit tegyek?!!!!!!
2011. júl. 19. 20:56
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem a délelőtti órákban egyél gyümölcsöt. almát, dinnyét, citrusfélét, de még a barack is belefér. :)
2011. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!