Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka "Van 5 perced? "...

Rubint Réka "Van 5 perced? " tornáival lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Hasról meg csípőről szeretnék leadni és hatékonynak találom ezeket a Rubint Réka tornákat, de nemtudom, hogy ezek zsírt is égetnek, vagy csak izmot erősítenek? El akarom vele tüntetni a hasamról a zsírt és utána tovább edzeni, hogy izmosodjon. Előre is köszönöm a válaszokat. 17/L
2011. júl. 15. 13:42
 1/8 bix ***** válasza:
81%

???


helyi fogyás nincs. ebből induljunk ki kérlek. a zsír égetés vagy izmosodás az pedig a kajád kérdése, ha kevesebb a bevitt szénhidrát mint edzéssel együtt a napi igényed akkor fogysz. ha több akkor némi zsír mellett izmot építesz. de utóbbihoz fehérje is kéne nemkevés, meg megfelelő edzés... erősödni fog, de látványos izmokra otthon edzéssel ne számíts. fogyóhoz jó ha eddig nem mozogtál semmit, vagy extrém a túlsúly, de gondolom utóbbi nem sanszos.


csinálhatod egy darabig, de az utsó pár kiló az elég para mindenkinek, oda komolyabb edzés fog már kelleni, futás, szobabicó és társai

2011. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
162 cm magas vagyok és 56 kiló. 4-5 kilótól szeretnék megszabadulni. Hetente egyszer lovagolok, már három éve járok heti edzésekre és intenziv szerűen, nem cska sétálgatok a lóval. Ugratás meg minden.
2011. júl. 15. 13:50
 3/8 anonim válasza:
68%

Nem, egyáltalán nem.

Ne foglalkozz se vele, se Norbival. Számtalan fogyási lehetőség van

2011. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mint például?
2011. júl. 15. 13:52
 5/8 anonim válasza:

az, hogy 56 kiló vagy, az tökéletes testsúly :) Komolyan mondom. Én 169 cm magas, 65 kilót nyomó nő vagyok és meg vagyok elégedve az alakommal: nem vagyok SE sovány, karcsú, SE kövér. Ez tökéletes testforma.


Amit javasolni tudok neked: sport. Ha szeretsz sportolni, azzal is lehet fogyni. Plusz a zöld tea is javasolt. Sok országban állítják, hogy zsírégető hatású.

2011. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az 56 kilóval semmi gond nincs ekkora magasságnál, de mégis valahogy a hasamnál meg a csípőmnél van egy kis úszógumi és azt szeretném, ha feszes lenne a hasam, nem pedig lötyögős.
2011. júl. 15. 13:59
 7/8 bix ***** válasza:
heti 1 lovaglás az semmi... ha tényleg gebe akarsz lenni akkor heti 4-5 edzés kéne, és jobb lenne ha te futnál nem a ló:D
2011. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, s még vegyem a lovat is a hátamra mi? :)) S ugrassak 1 méteres akadályokat.
2011. júl. 15. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!