Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan rágcsát,...

Mondanátok olyan rágcsát, amelyet (módjával persze) lehet enni diéta közben is?

Figyelt kérdés
A csipsz, ropi meg ilyenek tudom nem jók, de van amit nyugodtan lehet enni? (persze nem sokat)
2011. júl. 12. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
puffasztott rizs
2011. júl. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Alma szirom

Aszalt vörösáfonya

(Azért nyugodtan ezeket sem lehet, de szerintem főleg az alamszirmot egy zacskóval el lehet ropogtatni, nekem nagyon finom)

2011. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
JA és a pattogatott kukorica: só és vaj nélkül. Ez sem korlátlanul fogyasztható, de viszont tévhitekkel ellentétben egyáltalán nem hízlal, sőt éhségűző hatása is van.
2011. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a tuc snaket szoktam nem egyszer "vacsizni" és még nem hiztam tőle,azaz fogyok rendesen.Amúgy reggel,délbe és délután eszem és ha megéhezek este akkor eszek krémturot(lidl-s epres,lányan habos)vagy eszek kekszet és eddig még nem volt belőle baj,de szerintem egy sajtos tallér sem lehet valami hizlalo nasi.annyi tuti h ha megéhezel elöbbb igyál megy egy pohár valamit és ha még akkor is éhesvagy jöhet valami rágcsa,mondjuk az alma is nagyon jó,de én éhesebb vagyok tőle és az gyümölcs.
2011. júl. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek! A gyümölcs félékről tudom, hogy azokat lehet, mivel jót is tesznek. A puffasztott rízs az tényleg jó ötlet.

Annyit szeretnék még kérdezni, hogy az ilyen gyümölcsös joghurtok vagy az ilyen vaníliás krémtúró meg hasonlók azokat is lehet, vagy csak a natúr tanácsolt?

2011. júl. 13. 00:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyed csak,gyümisen legalább finom.Ne kiloszámra eszed valószinüsitem,egy kis finomság pedig kell.
2011. júl. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Aszalt vörösáfonya"

vigyázz vele,

a többi aszalt gyümölcs jó, de a boltokban kapható vörösáfonyát cukorral teszik el (nézd meg, ott van a csomagolásán), szóval nem túl jó diétás rágcsának

2011. júl. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A gyümölcsjoghurt, krémtúró rendben, főleg, ha te készíted :)

A bolti nekem túlcukrozott, inkább natúrjoghurtot veszek és keverek bele gyümölcsöt, házi lekvárt, aszalt gyümölcsdarabkékat.

Télre fagyasztok ehhez apró darabokra vágott gyümölcsöt.

2011. júl. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Krémtúrót is elkészíthetsz te is: veszel natúr (!), zsírszegény krémtúrót (hiperekben a sima túróknál van 500 grammos kiszerelésben), édesítőt és vagy vaníliaaromát vagy vaníliarúd kikapart belsejét adsz hozzá, esetleg pár szem mazsolát, és máris kész a diétás krémtúrót, szerintem finomabb, mint a bolti, és ha mazsolamentesen csinálod, még késő este is tökéletes, ha még belefér az aznapi kalóriadefibe. ;)
2011. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szűztea keksz: nagyon kevés kalória van benne, finom és laktat is. Ha nagyon rágcsálhatnékod van, tökéletes. Nyugi, ettől nem fog menni a hasad. :) Szépséghiba, hogy nem olcsó, dehát na...
2011. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!