Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülhet végre a fogyás?

Így sikerülhet végre a fogyás?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon kövér vagyok, 179 cm és 83 kg, 15 éves fiú létemre.

De egyszerűen bármit próbáltam, csak átmeneti volt a fogyás, és az sem olyan jelentős (2-3 kg max).

Tegnaptól elkezdtem Rubint Rékára tornázni. Minden nap megcsinálom a YouTube-on megtalálható Van 5 perced? három részét, ez így összesen 20-25 perc kb. A végére hulla vagyok, de élvezem. :P

Az étkezésemet megpróbálom úgy átszervezni, hogy naponta ötször egyek keveset. Mivel nem vagyunk gazdagok (sőt), ezért nem tudok túl egészségesen étkezni, a zsömléről pénzhiány miatt nem tudunk lemondani. De úgy találtam ki, hogy reggelire (reggel 8 körül) eszek egy szendvicset, majd tízóraira valami gyümölcsöt vagy esetleg még egy szendvicset, ebédre is valami keveset, uzsonnára gyümölcs vagy egy szendvics és vacsorára (6 körül) egy kefírt.

Mit gondoltok, így sikerülhet végre fogynom? Ha esetleg sikerülne, akkor utána sem szeretném abbahagyni a tornát, csak akkor mondjuk lecsökkenteném egy héten 3 alkalomra a minden nap helyett.

Szerintetek így működhet? És a videókban mindig mondja, hogy ha ezeket a gyakorlatokat csináljuk, akkor látható eredmény lesz. De mégis mennyi idő alatt szerintetek?


2011. júl. 12. 15:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
oké, csak a minimálbérből elég nehéz még normál zsömlét is venni, nemhogy barna kenyeret.
2011. júl. 14. 06:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!