Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan, milyen technikával...

Hogyan, milyen technikával tudnék karról fogyni?

Figyelt kérdés
nem vagyok túlsúlyos,csak a karomról szeretnék, a hónaljam alatti részből fogyni, de úgy,hogy a zsír ne alakuljon át izommá
2011. júl. 6. 02:24
 1/1 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem haragszol bemásolom egy másik válaszom,mert ide is csak ugyanazt tudnám írni!!:)

Nekem a futás a súlyzók és az ésszerű életmódváltás egyszer s mindenkorra levakarta onnan a zsírt:))) ) Ja és mégvalami!! CSAJOK!!! NE FÉLJETEK A SÚLYZÓKTÓL!!!!!! Mióta "megtanultam" a súlyokat használni olyan testem lett amiről még álmodni sem mertem!!! De ez egy nagyon lassú folyamat én évekig tanultam helyesen futni,súlyzózni,enni......megérte!!! Most sokkal jobban nézek ki mint bármikor máskor. Hatalmas akarat,kitartás és ÖNFEGYELEM kell a dologhoz. Ha megtanulsz helyesen élni soha többet nem lesz gondod a súlyoddal:) Nem a villámdiétákban,kúrákban kell hinni! Csak okosan:)

Olyan nincs,hogy csak innen vagy onnan. összkép van!! Mikor belenézel a tükörbe ne a hasad vagy a feneked nézd hanem magadat egyben!!! Cél legyen az egészséges,definiált test amire jó ránézni! Össz. munka van nem egyéni:))

2011. júl. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!