Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszert, vagy sportot...

Milyen módszert, vagy sportot ajánltok, hogy eltűnjön az úszógumim? :D

Figyelt kérdés
Aránylag nem lehet azt mondani hogy nagyon nagy, de nem vagyok megelégedve a testemmel. Járok aerobikra ( max 3x egy héten), és futni(azt néha aerobik után is).
2011. júl. 2. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Capoeira

Ez változatos mozgás kultúra, van zene is, és kortól és nemtől bárki elkezdheti, és igen kemények az edzések, ettől fogsz tudni fogyni, persze ha rendszeresen lejársz ilyen edzésekre.

Ez kicsit ilyen harcművészet jellegű, de nyugi nem fognak összeverni, mert a capoeira edzés nem hasonlítható össze egy bokszedzéssel.


Szerintem próbáld ki a capoeira-t, rengeteg csaj csinálja.

Az 5 éves gyerekektől kezdve a 20 éves fiúkon át, az 50 éves hölgyekig bárki megtalálható egy ilyen edzésen.

2011. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi...

csak az a gond, hogy én egy kisvárosban élek és itt nincs ilyen, végülis még nem hallottam róla.

Youtube-on gondolom utána lehet nézni...

2011. júl. 2. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy nincs kisvárosban capoeira oktatás. Szokott azért lenni, kivéve ha falun laksz.


Ez a capoeira:

http://www.youtube.com/watch?v=51q1VB_dDik

2011. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem faluban lakom, csak itt biztos hallottam volna ha tartanak ilyesmit.
2011. júl. 2. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Merre fele laksz, ha szabad tudnom?
2011. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Romániában lakom, Erdélyben, Nagyszalontán :D

kb. háromnegyed órára Békéscsabától.

2011. júl. 2. 17:53
 7/7 A kérdező kommentje:
de miért érdekel?
2011. júl. 4. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!