Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 napja egyfolytában csak...

3 napja egyfolytában csak zabálok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve kezdtem 'fogyókúrázni' valójában cska kevesebbet eszem, és futok(-27kg)(15/L)

naponta 2x3x eszem keveset (igen,tudom,hogy kevés mivel 6x kell enni,de mikor 6x próbáltam keveset enni soknak éreztem.)170cm vagyok allit szedek amit már nem is lehetne mivel 170cm-hez 81kg-nak kéne lenni és ugye most 76kg vagyok.

Futáshoz,Bíró Icázáshoz nincs erőm,kedvem, cska enni,enni enni!

Mit tegyek nem lesz ez így. jó......

Ma sem ettem keveset.. de este görkorcsolyázom, sétálok, és futok...


2011. jún. 27. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha zöldséget zabálsz az nem baj:) De gondolom nem azt:S,Miket zabálsz pl?:O
2011. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy 1 évi munkád lassan a kukában végzi. Az a sok szenvedés a sport közben, a falásrohamok elkerülése, stb. minden hiába ha most folytatod a zabálást...
2011. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hallod dettó nálam is...március óta fogytam 5 kilót..és tartottam eddig a sulyom ugy nagyábol..

péntek ota viszont mást se csinálok csak eszem:/non utálom érte magam..és nincs erőm nekem se sportolni, pedig edzésmániában szenvedek..tehát ha eszek vmitt szt rögtön le kell h mozogjam..

de most nincd erőm semmihez, élni sem..mondjuk közre játszik szid h vsütön kidobott a pasim:(:(szal lelki eredetű az egész....bocsi a kisregényért..igaza van annak aki azt irta h gondoljunk arra h eddig mennyit szenvedtünk h elérjük azt amit....

2011. jún. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem is kidobtak, és velem is ez van amúgy..


2. vagyok

2011. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha már nagyon kajálhatnékod van, legalább próbálj valami egészségesebbet enni. rágcsálj el egy répát, vagy egy marék mandulát, ilyesmiket
2011. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!