Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én egyfolytában ennék a TV...

Én egyfolytában ennék a TV előtt, de nem akarok hízni. Akkor viszont mi egyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pl. ne nézz egyfolytában tv-t, inkább menj ide-oda a barátaiddal, sportolj, találj valami normális elfoglaltságot. anno mikor nem volt tv, nem is volt ennyi elhízott ember.
2011. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha nagyon enni akarsz, egyél almát vagy répát, az egyáltalán nem hízlal (hacsak nem napi 10-20 kg eszel belőle :D :D)
2011. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hibás kérdés. Küldje be az anyukáját az igazgató úrhoz.

Helyesen: 1. Akkor viszont mit egyek?

2. Akkor viszont mit tegyek?

2011. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

- Igyál sok vizet, az kitölti a hasadat, elnyomja az éhséget.

- Ha az éhség miatt eszel, az azért is van, mert ki van tágulva a gyomrod a folyamatos zabálástól. Egyél kevesebbet, később majd összehúzódik a gyomrod, és akkor nem leszel folyton éhes.

- Ha az öröm miatt eszel, találj más örömforrásokat az életben.

- Ne ülj a tévé előtt, mozdulj ki, csinálj valami hasznos dolgot.

2011. febr. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és a kritikát is! Amúgy az lenne,hogy akkor viszont mit egyek?
2011. febr. 19. 08:04
 6/13 anonim ***** válasza:
na figyelj! Ezt nem lehet megmondani,mert mindenben van kalória.Teljesen mindegy hogy mennyi,de van.Erről a kényszeres dologról le kéne szoknod! Mert ez csak rosszabb lesz.
2011. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen! Én is észrevettem,hogy ez nálam szinte már "kóros betegség".Most próbálok minél kevesebb nasit enni és rendesen betartom a 3 étkezést,és + a 2 étkezés.....hát....legtöbbször betartom de van amikor elfelejtkezek róla de akkor is megvárom a főétkezéseket. Tudom hogy ez nem valami jó módszer,de mostanában minden rosszabbul alakult és nem tudok magamra odafigyelni,de már kezd javulni minden.
2011. febr. 19. 20:25
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne tarts otthon nasit egyáltalán. Édességet se, semennyit. Normális, de nem különösebben ízletes élelmiszereket tarts otthon, és vizet. Ez esetben meg tudod majd oldani, hogy csak akkor eszel, ha tényleg éhes vagy, ugyanis ha tényleg éhes leszel, akkor nagyon jól fog majd esni az egyszerű, ízesítetlen étel is, például az üres kenyér, margarin nélkül, mondjuk párizsival.


Édesített üdítőitalokat se tarts otthon, csak vizet igyál, de abból másfél-két litert minimum fogyassz el naponta.

2011. febr. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Amúgy nekem két kérdésem lenne: hány éves vagy?

A nemed micsoda?

És egy pót kérdés, hogy mennyi a súlyod, és a magasságod?

Ne rágódj olyanokon, amin nem muszáj! Nem baj, ha nasizol, de aztán mozogd is le

2011. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 20. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!