Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja teszteltem pozitivat,...

3 napja teszteltem pozitivat, nagyon boldogok vagyunk! Viszont egyfolytában fáj az alhasam, néha jobban néha kevésbé. Normális is ez?

Figyelt kérdés
Dokihoz csak jövő héten csütörtökön megyek.
2009. júl. 9. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulàlok! :) Igen, beàgyazodott és a méhed most ehhez viszonyul! Semmi baj nincs ezzel! Megvàrtad a nem vàrt napjàt a teszttel? Ezt most csak kivàncsisàgbol kérdezem! :) Boldog babavàràst!
2009. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok.Nekem is ez a bajom,néha úgy érzem elmegy a baba,olyan görcseim vannak.A dr szerint ez normális,főleg akkor görcsöl ha mensizni is kellene,eazokon a napokon erősebb.
2009. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen, a nemvárt napján teszteltem először. 3 napja késik és 3 pozitiv tezstem van... :-)))

2009. júl. 9. 11:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális! Én is gratulálok! Ez a fájdogálás el fog kísérni elég sokáig mivel változnak a dolgok odabent, nyúlnak a méhszalagok stb.
2009. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most egy kicsit megnyugodtam...
2009. júl. 9. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
ne izgulj,nekem még mindig szokott ilyen lenni,pedig már 18 hetes vagyok.minden átalakul és rendeződik odabent.annyit mondott a dokim,hogy amíg nem görcsölök és nem vérzek,nincs gond.gratulálok a kisbabához!
2009. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nallam is van ilyen ne izgulj. 7 hetes kismama vagyok. Ma voltam uh-n es minden a legnagyobb rendben. Rakerdeztem es a doki is mondta, hogy nyulnak a mehszallagok feszul, no a mehunk. :)

Boldog babavarast!

2009. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Sok boldogságot Nektek is!

2009. júl. 9. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!