Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit reggelizel/reggeliztél?

Mit reggelizel/reggeliztél?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 09:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ugyanazt mint 09:38. Először azt hittem én írtam azt a választ. :D

16/L

2011. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

tojásfehérje rántotta paprikával és paradicsommal:)

a sárgáját anyu felhasználta a sütijükhöz:D

Szóval nincs kidobva:)

2011. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ember Te látom nem fogod fel hogy más is van a családban és neki odaadom a sárgáját..Elhiheted hogy én is sajnálom az Etióp embereket meg szoktam pénzt bedobni ha úgyvan az éhező gyerekeknek is..
2011. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Cseresznyés-fahéjas zabkása és tejeskávé, szójatejjel mindkettő.



OFF: atyaég, én ki szoktam dobni a sárgáját, mert a koleszterinem még nagyon erősen visszafogott zsírbevitellel és koleszterincsökkentő táplálékkiegekkel is a referenciatartomány felső határát súrolja, azelőtt meg elég magas volt, szóval nekem NEM egészséges, a fehérje viszont kiváló tápanyag, és nem tudom kinek odaadni azt a rohadt sárgáját, olyan kisállat sincs, aki megenné, három főtt tojássárgájával meg hadd ne kopogjam végig a szomszédságot, hogy hátha rá tudom tukmálni valakire. Lehet szörnyülködni, ha ennyire nélkülöztök, stoppoljatok ide értük ha legközelebb főzök, aztán odaadom. :P

2011. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
10:16 köttesd ki az interneted és küldd Etióp kisgyerekeknek akkor a havidíjat.
2011. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Tejeskv és egy szelet vajas kalács. De változó, általában fél szelet szálemis/sajtos kenyér.

Egyedül a tejeskv állandó :).

2011. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
12:59-nek javaslom a tojásfehérjelét! literes kiszerelésben lehet kapni(úgy néz ki mint egy tejesdoboz)Sokkal praktikusabb,olcsó, és egyébként is ételt kidobni???WTF?
2011. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

12:59 vagyok.

Tojásfehérjelével én még nem találkoztam, interspárban pl. van ilyen? És azt is meg lehet főzni, hogy főtt tojás íze/jellege/állaga legyen? Mert pl. spenóthoz gondolom nem ugyanolyan hozzápakolni, de esküszöm kipróbálom milyen, ha találok. :)


Amúgy nem szoktam tonnaszám ételt kidobálni, csak ami rámrohad (ilyen csak nagyon ritkán van), valamint az ételnek azt a részét, amit nem eszek meg. A csirkebőrt se eszem meg, a húsról a zsírt se, a csontból a velőt se - pedig ez elvileg mind ehető, hasznosítható, de nekem nem kell. Ha én ettől mocskos pazarló disznó vagyok, vagy a fogyasztói társadalom legalja szemete, hát akkor így jártam. Az én lelki üdvöm.

2011. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
tejeskávé édesítővel és 4 közepes paradicsom :)
2011. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

tükörtojás + bacon

am k*rvára nem vágom mi bajotok, a csávó hússzor leírta h másba felhasználják a sárgáját

2011. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!