Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lassan fogyok, nem? :S

Lassan fogyok, nem? :S

Figyelt kérdés

November 1-jén voltam 119 kg.

Most vagyok 103,7.

Kb 7 hónap alatt ment le kb 16 kg..


Ez SEMMI... Ha kiköpöm a tüdőmet akkor sem tudok gyorsabban fogyni, miért van ez?:S Egyetlen hónap volt (január) amikor lement 3 kg, ez volt a legtöbb, amit egy hónapban el tudtam érni...


És néha úgy megáll az egész, hogy április 16-tól június elejéig 105 kg voltam...


2011. jún. 18. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem lassú,inkább egyenletesen megy le átlagban fél kiló hetente. Az,hogy megáll,sok mindentől függhet,erre akkor tudnék válaszolni,ha tudnám,hány kalóriát/miket eszel egy nap és mit/mennyit sportolsz.
2011. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Így néz ki egy napi kajám:

reggeli:1-2 szelet glyx kenyér + 100 g csirkemellsonka

10 órai: egy kis gyümölcs, vagy csirkemellsonka

ebéd: általában csirkemellből készült, nem zsíros/szénhidrátos kaják, de ha hizlaló van, akkor keveset eszek belőle (tészta, krumpli soha)

uzsi: 125 túró

vacsi: 125 g túró


Vagy az uzsi vagy a 10 órai ki szokott maradni, mert várnom kell kaja után 2-3 órát míg tornázok.

2011. jún. 18. 10:57
 3/12 A kérdező kommentje:

mozgás:

Heti kb 5x 1,5 óra (ebből 20 perc norbi duci torna, 10 perc fitness kickbox, 1 óra intervallumos biciklizés - 30 mp gyors, 1 perc lassú tekerés)

2011. jún. 18. 10:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez átlag havi két kiló, ennél többet fogyni nem is érdemes és elvben nem is szabadna, nem lenne tartós. Ezzel a tempóval még visszahúzódhat a bőröd, azaz nem fogsz kifogyni belőle, ami állati csúnya látvány és súlyos esetben, drasztikus fogyásnál csak bőrplasztikával hozható rendbe. Türelem, kitartás, és ne add fel! Lehet, hogy beletelik egypár évbe, míg eléred az álomalakot, de megéri, és inkább későn, mint soha!
2011. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jövő nyáron azért szeretnék már szép lenni a bikinibe.. :)

De ezzel a csigatempóval nem fog összejönni...

Addig max 20 kg-t fogyok, és akkor leszek kb 83.. Hát még az is baromi sok

2011. jún. 18. 11:01
 6/12 anonim ***** válasza:

A kommentelő aki ledisznózott tényleg bunkó. A tudatos étkezést is meg kell tanulni valamikor, és a fogyasztói társadalom, a túlkínálat, az alapjáraton kényelmes és megszokott modern életmód ezt nagyon nem támogatja, valamint gyerekkori elhízásnál elsősorban a szülők a hibásak!

De kedves kérdező, egy kis kritikatűrést nem ártana tanulnod neked sem! Nyilván rosszul esnek az ilyen megjegyzések, de tedd túl magad rajtuk, ezzel a sértődött vagdalkozással magadat járatod le, ezt minden rosszindulat nélkül írom.

Annyiban van igaza a durvábban odaszólónak, hogy nem egy év alatt lettél ekkora, tehát nem is egy év lesz leadni, természetanya bizony így kib@szott velünk, ilyen az emberi szervezet, a természet törvényeit se te, se más megváltoztatni nem tudja. Kellő önbizalommal jövő nyáron is vehetsz már fel bikinit, ha sportolsz sokat, és továbbra is ilyen kitartó vagy, ducin is lehetsz sugárzó és szép a strandon. Az azt követő nyárra meg bombanő! A lényeg, hogy ne add fel. ;)

2011. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hoppá, eltűntek a hozzászólások, miközben a választ írtam. Hallucináltam másfél oldal kommentet, vagy moderátor járt erre? :)
2011. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem is egy év alatt akarok lefogyni.

Nem heti 3 kg-t akarok fogyni, de mindenki más ezen az oldalon havi kb 4-5 kg-t fogy, sokkal kevesebb súlyból, én meg csak 2-t, ekkora súlyból. Ezért tettem fel a kérdést, mert ez szerintem nagyon kevés.


Én jól tűröm a kritikát, ha valaki értelmes, nem pedig ilyen gyökér, tahó ember. :)

2011. jún. 18. 11:36
 9/12 A kérdező kommentje:
A moderátoros feltevésed a helyes :) Még csak nem is én jelentgettem a válaszait..
2011. jún. 18. 11:37
 10/12 A kérdező kommentje:

1 km futás? Eleve nem lehet futni azoknak, akiknek kb 20 kg feleslegük van, nekem ennél sokkal több. Biciklizni szoktam, azt lehet.

1 km meg kb 10 perc futás lehet, azzal baromi sokra megyek..

Meg a fogyasztószerekkel is..


Ez most komoly?!

2011. jún. 18. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!