Van valakinek tapasztalata zumbával kapcsolatban? Olyan érdekelne, aki nem 1x volt, hanem rendszeresen csinálta, diéta mellé ezt a mozgásformát választotta!
Volt itt több ilyen kérdés, ott sokan írták, hogy jó (lehet élvezni) és hatékony is.
Persze sokan lehúzzák, hogy alibisport, de szerintem bármilyen mozgás sokkal jobb, ha rendszeresen csinálják, mintha van egy tökéletes edzésprogram, amihez a kutyának nincs kedve. Márpedig a fogyni akar, az általában azért akar fogyni, mert dög lusta a zabálás mellett (tisztelet a kivételeknek, mint betegek és babázók).
Szia!
Én 4 hónapja járok hetente minimum 3-szor. Nem nagyon kellett fogynom, csak formásabb alakra vágytam, ezért kezdtem el. Az utolsó két hónapban még mást is mozogtam mellette. Hát nagyon szép formás alakom lett a Zumbától. Ráadásul észre sem veszed, hogy egy órát ugrabugrálsz. Én annyira beleszerettem, hogy azt tervezem, hogy nyáron megcsinálom az zumba oktatóit is.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!