Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás mellé kell diéta?

Futás mellé kell diéta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves srác vagyok, 190 centi magas és 90 kiló. Két hete rendszeresen eljárok heti 3x futni (most már megy az 5 kilométer alkalmanként, kb 30 perc alatt). A kérdésem, hogy ez mellé még kezdjek diétázni vagy elég, ha kicsit még növelem a mozgást? Igazból ezt a súlyt már 2-3 éve tartom, szóval valószínűleg nem eszek többet a kelleténél. Olyan 6-7 kilót szeretnék leadni. Nem akarom elkapkodni, ráérek, lehet felőlem fél év egy év is. Csak tudni szeretném, hogy ez így menni fog-e? Még annyit megjegyeznék, hogy az ételbevitelem nem csökkentettem, mindössze több zöldséget és gyümölcsöt eszem, illetve kevesebb kenyeret. Köszönöm a válaszokat.


2011. jún. 15. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, 6-7 kiló simán lefog rólad menni. A szükséges lépéseket megtetted ha nincs különösebb célod csak az a 6-7 kg akkor az sima ügy. Viszont 5x mennék a helyedbe futni nem csak 3x. Ha mégsem indul be a fogyás akkor csökkentened kell a kaján nincs mese. Viszont lesz egy buta kérdésem: nem lenne kicsit jobb kondizni? :D többre mész vele hidd el :)
2011. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a gyorskaját, műkaját, édességet, chipset, üdítőket kell kiiktatni, mást nem.
2011. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért megyek még csak heti 3x, mert nem rég kezdtem el és nem akarom elsőre nagyon megterhelni a szervezetemet. Egy hónap múlva megemelném heti 4-re, majd megint egy hónap múlva heti 5-re.


A kondizás nagyon távol áll tőlem az igazat megvallva. Nem sok mindent tudok a "helyes" módjáról. Nem mondom, hogy később nem kezdem el, de először megszabadulnék ettől a túlsúlytól.


Második válaszolónak: Gyors kajákat sosem eszem, kivételt képez ez alól a gyros, bár azért azt nem sorolnám ide, mivel tele van normális hússal és zöldségekkel (régóta egy kedvenc kifőzdében eszem, mindig friss minden alapanyag), ráadásul azt is 2-3 hetente eszem egyet. Nem vagyok édesszájú és az üdítőket sem szeretem. A chipset azt igen, viszont azt is havonta kb 1 zacskót ettem eddig.

2011. jún. 15. 09:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyelőre maradj heti 3 futásnál.

Jobb a fokozatosság!

2011. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!