Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig fog felmenn...

Szerintetek meddig fog felmenni a súlyom?

Figyelt kérdés
Már feltettem pár kérdést itt, de a kerettörténet annyi, hogy régen 82 kg voltam, 176 cm, aztán 2 részletben fogytam, és 177 cm 54 kg lettem. Egy ideje elkezdtem normálisabban enni (mert páran mondták hogy túl vékony vagyok, fiúk is), most 57 kg vagyok, még beleférek a ruháimba, azt mondják szűkebb körben, hogy felül már nem vagyok olyan betegesen vékony mint régen. :D Meddig mehet fel a súly? azért a vékonyság fílinget meg akarom tartani, csak egészséges határokon.
2011. jún. 13. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem 60-62-ig teljesen normális, bár ilyen magassággal a 65 is bőven belefér...
2011. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én az 59et gondolom, eredetileg addig terveztem fogyni,, csak véletlen túlszaladtam. De így is nehé, mert van egy kis anorexiás hajlamom, és én még mindig kövérnek érem magam :S
2011. jún. 13. 16:31
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem a kg számít, hanem amit az ember a tükörben lát, az alak, a forma.

És ha téged ez ennyire zavar, akkor a fejedben kell rendet rakni, mert testképzavarod van. Főleg nagy a baj, ha éhezéssel fogytál le, ugyanis ha nem állsz vissza a normális táplálkozásra, komoly eü.i gondjaid lehetnek.

Nem elég lefogyni, azt fel kell tudni dolgozni. 177cm-hez nagyon kevés volt az 54, még a 60 is so-so elmegy.

2011. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hizz egy kicsit, mert a pasik nem szeretik a vékony csajokat.

Én 165 cm magas vagyok, és 65 kg, 95D mell: Azért rajtam van mit fogni.:D :D :D :D

2011. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ma 17:01-es: olvasd már el a kérdést végig - a kérdezö FIÚ, nem hiszem, hogy a pasiknak akarna tetszeni.


A kérdezö meg inkább kezdjen el sportolni és akkor ugyan nehezebb, de formásabb lesz.

2011. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hol írja, hogy ő fiú? :O

Én nem látom.

2011. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
A 60 is kevés. Most ne értsetel félre de hogy néz már ki hogy melléütsz ozt elszédül. Minimum 80 kg! A túl sovány ember csúnyább mint a kövér.
2011. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szerintem is 60kiló simán jó, viszont inkább sportolj, hogy izomból álljon és ne hájból. :)

off.: 95D, jó széles lehet a hátad.

2011. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Leírod nekem, hogy miből állt a fogyásod? Én most vagyok 176cm/77kg, és nagyon szeretnék fogyni.
2011. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerinted mi az anorexiás hajlam? Hányatja magát kajálás után és mindíg kövérnek tartja magát.
2011. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!