Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » BAJ VAN! Mi van ilyenkor?...

BAJ VAN! Mi van ilyenkor? Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy idegen kulturaban vagyok (olasz) egy eldugottabb részében. Itt a tipikus kaja van.

Ettol hizni fogok szerintetek?


:


reggeli 9-kor: 1 kave, 1 croasson.


ebed 13.00-kor: 1 tanyer teszta, 1 hus, krumpli.


Mindig ebben az idopontban eszek és csak ennyit. Sok vizet iszom.


Sajnos visszautasitani nem tudom a kajat, mert akkor nagyon megsertodnek.


A munkam miatt sem nagyon tudom visszautasitani. Szal ne evvel gyertek.


Amugy minden este 2 orat tancolok diszkoban a gyerekekkel, meg fogocskazok (azaz mozgok).


:)



Szerintetek hizni fogok????


Gáz nagyon??


vacsora 20.00-kor: 1 tanyer teszta, 1 hus vagy sajt, zoldseg vagy krumpli.


2011. jún. 13. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
hülye vagy
2011. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
háááááááát..
2011. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
majd meglátod hogy hízni fogsz e. igazából ha nem eszed tele magad a tésztával és mozogsz akkor talán nem.
2011. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell visszautasítani, csak kevesebbet szedj ki a kajákból. Kicsit tanulmányozd a kalória táblázatokat, a kalóriaigényed számold ki, és próbáld meg ahhoz igazítani, hogy mit és mennyi eszel.

Amit lehet, megspórolhatsz, pl. a tésztára nem kérsz sajtot, vagy több salátát veszel a húshoz, mint köretet. A reggeli kávét ihatod édesítővel, tej nélkül, vagy kevesebb tejjel.

Ha kérdik, hogy miért, akkor megmondod, hogy egészségügyi oka van, ügyelni kell a vércukrodra, mert sok a családodban a cukorbeteg. Szeretnéd elkerülni, hogy idős korodban te is beteg legyél.

Mivel a szénhidrátcsökkentett cukorbetegdiéta az egyik legegészségesebb fogyókúra, ez egy komoly betegség, és az egészségedről van szó, nem sértődnek meg, és ezen nehéz fogást találni. Így nem fogják húzni az orrukat, ha mondjuk nem kérsz sok tésztát.

2011. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

első. Hülye a jó édes anyád. Miért nem lehet normálisan válaszolni? Ezt nem értem...pff


Szóval nem tehetek róla. Itt más a helyzet. Nem ugy van, hogy csak visszadobom akaját. Valójában mikor már kajához jutok, akkor már nagyonéhes is vagyok. Így nehéz otthagyni. Mivel dolgozom itt, nem válogathatom meg a kaját. Ez van. Ők állnak mindent. Örülök, hogy kapok enni.


Egyébként szardinián vagyok. Cagliaritol nem messze.

2011. jún. 13. 14:56
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem én mérem ki az ebédet. Ők adják oda nekem már készen tányérra rakva. Nem menza szerű ez,hanem egy komoly étterem, ahol eszünk...


szóval...hmmm...ja.


Próbálom úgy kompenzálni, hogy igyekszem az esti programoknál nagyon sokat mozogni...

2011. jún. 13. 14:58
 7/8 A kérdező kommentje:

A kávét feketén iszom. No cukor, no édesito, no tej.


Éedsséget, csokit, desszertet egyáltalán egy napon se eszem. Tényleg csak EZT eszem, ami le van irva. Nincs más nassi.

2011. jún. 13. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nem vagy ott sokáig, akkor nincs nagy gond. de egyébként sem jó Szardínia hosszú távon, mert nincs nagyon mit csinálni. viszont ha van egy kis szabadidőd, menj sokat sétálni, futni, biciklizni (gondolom tudnál kérni bringát) és nem lesz baj. a körülötted lévő olaszok is ezt eszik, nyilván nem mindenki túlsúlyos.
2011. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!