Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szigorú diéta kell ahhoz,...

Szigorú diéta kell ahhoz, hogy ezen méretekből fogyjak?

Figyelt kérdés

Rubint Rékázok egy hete a 20 perceseire.Egyszerre 3blokkot csinálok meg.Nem igazán eszem édességet sem.Méreteim:

Vádli 40cm

Fenék 97cm

Csípő 88cm

Comb közepe: 52c.

Comb felső része: 55cm

Has:lapos


2009. márc. 20. 22:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Van,hogy naponta, van mikor csak két naponta csinálom az edzését.
2009. márc. 20. 22:41
 2/4 A kérdező kommentje:
58 Kg
2009. márc. 20. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén kicsit zavarban vagyok az általad megadott méretekkel. Konkrétan mire gondolsz, amikor azt írod, hogy fenék és csípő?

Mert én eddig azt hittem, hogy a csípőt a medencének azon a részén kell mérni, ahol az a legszélesebb, márpedig ahol szemből a legszélesebb, ott a fenék csúcspontja. Legalábbis nálam. Így most én azt nem tudom, hogy mit értesz te külön csípő alatt és külön fenék alatt.

És nem írtad, hogy milyen magas vagy, valamint milyen a derékméreted.

Magammal próbállak összehasonlítani és az alapján azt mondom, hogy inkább csak edzened kell, alakformálnod, a Rubint Réka dvd erre nagyon jó, csináld rendszeresen. Futni is járhatsz, mert az a lábakat és a feneket nagyon szépen formálja. Mivel a magasságodat nem írtad, így nem merem biztosan állítani, hogy diétára nincs szükséged, de amennyiben nem vagy kifejezetten alacsony, úgy szerintem a súlyod jó és nem kell fogyni.

A torna karcsúsít, izmosít, szépen formál, arányos lehetsz, de arra készülj fel, hogy ezt inkább centiben lehet majd mérni, nem feltétlenül változnak a kilóid.

Egyébként hasonló méreteid vannak, mint nekem. Nekem a vádlim 36 cm, a combom középen 48, a legszélesebb ponton 53, a csípőm 97, a derekam 67. A mellkörfogatot nem tudom, de 75B-s a méretem és nem éppen vagyok mellben erős.

Én most úgy vagyok ennyi, hogy három hónapja rendszeresen tornázom, erősítek, így a lábam és a fenekem is izmos. A derekam lehetne kisebb, valamint a csípőm is, mert az másfél évvel ezelőtt még 64/94 volt, de a dologhoz az is hozzátartozik, hogy nemrég én szültem egy gyereket és a baba kihordása középtájon átalakította a testemet, a medencém szélesebb, pedig nem hájasabb, és a derekam sem lesz már a régi szerintem.

Én ezekkel a méretekkel és arányokkal teljesen elégedett vagyok. Szerintem neked sem lehet okod panaszra. A tornát folytasd kitartóan, ha nem is leszel tíz kilóval vékonyabb, de olyan sokat formálhat rajtad, hogy biztosan elégedett leszel!

2009. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy mértem, hogy a fenekem közepénél körbetekertem a centit, a csípőt, meg a medencecsontomnál mértem körbe.Nem tudtam hogy nem így kell, nem értek hozzá.:$164cm vagyok.
2009. márc. 21. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!