Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha habverővel felverek 2-3...

Ha habverővel felverek 2-3 tojásfehérjét és megeszem attól lehet bajom?

Figyelt kérdés
köszi
2011. jún. 10. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, csak, ha fertőzött a tojás...bár nem értem minek ennéd, nincs jó íze, csinálj inkább eper v. málnahabot belőle vagy madártejet
2011. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mért lenne?? A habcsókot is így csinálják. Ha felverted és teszel bele egy kis cukrot,meg egy marék apróra vágott gyümölcsöt,és még kicsit tovább vered,akkor még finomabb.

És ha a sárgáját is belekevered,meg joghúrtot,akkor még jobb.

2011. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is a madártejre szavazok.:D
2011. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a fene, kár volt írja, én is úgy megkívántam, de neki nem állok most csinálni az tuti :D
2011. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magtalan leszel.
2011. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
megzabál a szalmonella reggelire
2011. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi

tényleg jó ötlet bele gyümölcsöt keverni, köszi a tippet

hát fehérje szempontjából enném, mondjuk túróba keverve, vagy csak úgy simán, és arra lettem volna igen kiváncsi hogy szalmonella vagy valamilyen fertőzéstől kéne e tartanom de ezek szerint nem

köszönöm

2011. jún. 10. 22:12
 8/8 anonim válasza:
Nyers tojást ne egyél, mindenképpen meg kell sütni vagy főzni. Írták már előttem, hogy szalmonella fertőzést kaphatsz tőle, plusz ha nem sütöd vagy főzöd meg, akkor az avidin miatt a fehérje sem szívódik fel.
2011. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!