Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ásvány víz vagy csapvíz...

Ásvány víz vagy csapvíz javasolt fogyókúra mellett? Vagy esetleg ez teljessen mindegy?

Figyelt kérdés
Igazából nekem mindegy hogy meiket iszom, de ha valamelyik ajánlottabb akkor ráállok arra. légyszi értelmes válaszokat, köszönöm :)
2011. jún. 8. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen mindegy:D maximum az ásványvíz még egésségesebb szerintem. Én sima vizet iszom, megpróbálok odafigyelni mindíg hogy sokat igyak és nekem bejött a fogyókúra mellett:)
2011. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az országban mindenhol teljesen jó a víz, ha a vezetékek rendben vannak. Ha nincs fura színe vagy íze, akkor jó lesz az. :D Olcsóbb.

Bár ha gyalog mész boltba és pl a 4.-en laksz, akkor az ásványvíz is jó, mert a cipeléssel kalóriát égetsz. :D

2011. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez körülbelül annyit számít bele a fogyásba (mármint,hogy csapi vagy ásványvíz) mint pl ,hogy milyen színű cipőben fussak ,a fehér a jobb ,vagy a szürke,melyiktől fogyok jobban ?
2011. jún. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindegy. A csapvíz olcsóbb, de én utálom az ízét, nem bírom meginni.

A nagy ásványi anyag tartalmú ásv. hosszú távú fogyasztása viszont nem ajánlott.

2011. jún. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én annyira rászoktam az ásványvízre, hogy már csak azt iszom. persze nem fintorgok, ha szomjas vagyok, bármikor iszom csapvizet.

szerintem az ásványvíz finomabb :D

2011. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy
2011. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!