Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18/L, lapos has, nagy combok,...

18/L, lapos has, nagy combok, vékony vádli, boka. segítettek?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szeretnék megszabadulni a combomon lévő feleslegtől. Mivel most volt az érettségim, így nem nagyon volt időm aktívan sportolni, 1 hét 3-4szer elmentem biciklizni (10 km) ilyenkor mindig volt. Fogyókúrázni nem nagyon akartam, mivel kellett az energia a tanuláshoz, viszont nem ettem annyit, meg nem nassoltam napközben, sem este..167cm vagyok és 50-52 kiló, viszont látom a lábamon, hogy tényleg vastag és mivel folyadékot sajnos nem nagyon iszok, ezért enyhén narancsbőrös is a combom..:/ a kérdésem az lenne, hogy szeptemberig, bár igazán július 14ig le tudnék fogyni, napi úszással és biciklizéssel és heti 3 tornával? nekem nem az a lényeg, hogy 5-6 kilót fogyjak, mert nem a mérlegnek szeretnék megfelelni, hanem a tükörképnek amit látok! remélem tud valaki segíteni és megfelelő kcal bevitelt mondani nekem! előre is köszönöm!
2011. jún. 6. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs a súlyoddal, úgyhogy NE fogyókúrázz, diétázz stb. Egyél egészségesen, az sose baj, és abból bőven. Járj el helyette futni, lassú tempóban 30-40percig, elvileg az zsírégető hatásúan vékonyítja a combokat. Ha tévedek, javítsatok ki. De ismétlem, NE egyél kevesebbet, mert majdnem 170cm-hez ne akarj negyvenakármennyi kiló lenni...
2011. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál! Tudom, hogy így elmondva a magasságomhoz nézve az én súlyom azt hiszem ideálisnak mondható, viszont tényleg nagyon bosszant a lábam és hiába akármit csináltam mindig úgy voltam vele, hogy feladtam, mert nem láttam az eredményt! Akkor ennyi futással, normális étrenddel és az úszással, mehet le belőle valamennyi?:) mondjuk nekem az is jobb lenne ha feszesebb lenne..
2011. jún. 6. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így vagyok mint Te! Igaz, egy évvel idősebb vagyok és 10 cm-rel magasabb, a súlyommal semmi baj nincs, de széles a csípőm és így a hasam lapos viszont a combomon és a fenekemen van egy kis felesleg.
2011. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és te mit csinálsz vele?:D mert ez baromira idegesítő...:(
2011. jún. 6. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Én például most csokit eszek :))

18 éves koromig nem volt rajtam felesleg, úgy néztem ki mint egy anorexiás, most már eégszséges súlyom van, zavar a lábam, mások szerint nem vastag, de engem mégis zavar. Nyáron biciklizni fogok, lovagolni, görkorizni és kutyát sétáltatni. Remélem lemegy, ha nem akkor elfogadom így.

Hiába törném magam rajta, hogy "ejj, de széles a csípőm" úgy sem fogok tudni rajta változtatni. Akkor meg inkább leszek boldog így széles csípővel. :)

2011. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én sem voltam sosem kövér, csak zavar a lábam! köszönhetem a suli közelében lévő pékségnek..:D
2011. jún. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!