Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A combjaim és a fenekem...

A combjaim és a fenekem elkezdett "rücskösödni". Leginkább kezdődő narancsbőrnek nevezném.160cm/50kg vagyok. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
tudtok javasolni, valami feszesítő mozgást, vagy akármit? kezdek kétségbeesni... mivel kövérnek nem vagyok mondható így meglepődtem, hogy miért alakult ki, már cicagatyát sem merek hordani, nemhogy rövidnadrágot, vagy szoknyát, pedig itt a nyár. :( segítsetek! köszönöm!
2011. jún. 2. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok víz, rengeteg. Sok gyümölcs, zöldség.


Kerüld az édességet, chipset, nasit. Ne használj cukrot.


Mozogj sokat.

2011. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
OFF:én 160 cm 48 kg, és nekem születésem óta gyűrödik a fenekem alatt a bőr, igy nem is merek kimenni a strandra csak gatyában... nem vagyok kövér, semi felesleg nincs rajtam, csak a combom és popsim környékén, de nem akar semmiért sem eltünni..
2011. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már utánaolvasgattam hogy sok gyümölcs és víz :) mindneképp kipróbálom, illetve elkezdtem egykis fitness-t nyomatni:) sosem voltak hű de feszes lábaim, fenekem de már csúnyácska:/
2011. jún. 2. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
A fűszereket teljesen mellőzd ezentúl, és a mesterséges szinezékeket tartalmazó műkajákat is, igyál minél többet, és masszíroztasd a feneked gyakran, illetve krémezd is továbbá én a görkorizást ajánlom.
2011. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A masszírozást vállalom!

:)

2011. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!